Wyszukiwałeś:

637

. Znaleziono 10 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 637

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 10 wszystkich):

Alians Renault-Nissan ma się dobrze

Istniejące od marca 1999 roku porozumienie pomiędzy koncernami Renault iNissan z roku na rok zwiększa swój udział w globalnym rynku. W 2005 rokułączna sprzedaż ponad 6,1 mln samochodów pozwoliła na zajęcie czwartejpozycji.

 

Inwestycje w regionie siedleckim

W latach 2006-2008 w regionie siedleckim będzie realizowanych 13 inwestycji owartości ponad 80 mln zł, ujętych w Wieloletnim Planie Inwestycyjnym.Najwięcej pieniędzy zostanie przeznaczonych na modernizację 3 odcinków drógwojewódzkich - 59,5 mln zł.

 

A2 do Świecka - później i drożej

Trasa do granicy z Niemcami może kosztować więcej niż 6,1 mln euro zakilometr, jak początkowo zakładano i nadal nie wiadomo kiedy ruszy jej budowa.

 

Przymiarki do trasy Warszawa-Węgrów

Zarząd Województwa Mazowieckiego planuje przebudowę drogiwojewódzkiej nr 637 prowadzącej z Warszawy w kierunku Węgrowa.Inwestycja ma szansę realizacji przy wykorzystaniu napływających funduszy zUnii Europejskiej.

 

Więcej pieniędzy na mazowieckie drogi

Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego przedstawił planyinwestycji drogowych na najbliższe lata. W latach 2008-2013 z budżetuwojewództwa na polepszenie stanu dróg zostanie przeznaczone blisko2,7 mld zł.

 

Kolejny dobry rok dla Fiata

Miniony 2008 rok był kolejnym dobrym i rekordowym rokiem dla Fiata Auto Poland.Największy producent samochodów w Polsce wzmocnił swoją pozycję.Zakład w Tychach wyprodukował blisko pół miliona aut, prawie o 30procent więcej niż w 2007 roku.

 

Fiat Auto Poland na plusie

Wzrost produkcji, sprzedaży, zysków oraz zatrudnienia - tak w wielkimskrócie można podsumować miniony rok w największej ze spółekGrupy Fiata w Polsce.

 

Renault Scenic: Trzecie wcielenie + [VIDEO]

Polski rynek, jako pierwszy, jest miejscem, gdzie debiutuje właśnie wsprzedaży trzecia już generacja Renault Scenica, pioniera i lidera niezwyklepopularnego segmentu minivanów. W Paryżu i jego okolicach mieliśmymożliwość sprawdzić, jak nowy Scenic sprawuje się na różnegorodzaju drogach.

 

Wyniki sprzedaży samochodów osobowych i dostawczych

Sprzedaż samochodów dostawczych wyniosła w październiku 2009 roku 3470 sztuk. Oznacza to spadek sprzedaży w porównaniu z październikiemubiegłego roku o 1 617 samochodów i 31,8% a wobec września br. wzrost o5,4%.

 

Drogowe wizje na 2015 rok

Do 2012 roku powstanie szkielet polskiego systemu komunikacyjnego składającysię z autostrad A1, A2 i A4, który do 2015 r. będzie liczył około1800 km autostrad i ok. 2000 km dróg ekspresowych – zapewniaPodsekretarz Stanu w Ministerstwie Infrastruktury Radosław Stępień.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017