Wyszukiwałeś:

64

. Znaleziono 160 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 64

Spróbuj też wyszukać: TKI 6JR4

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 160 wszystkich):

Nowa obwodnica na dziewiątce

Z końcem listopada została otwarta obwodnica Głogowa Małopolskiego w ciągudrogi krajowej nr 9. Zadanie o wartości ponad 60 mln zł realizowane byłoprzez ponad 18 miesięcy.

 

Producent pianek do siedzeń inwestuje w KSSE

Na terenie katowickiej specjalnej strefy ekonomicznej zainwestuje firma PROSEAT.Kosztem prawie 64 mln zł firma wybuduje zakład do produkcji pianek do siedzeńsamochodowych.

 

Kłopoty z budową polskich dróg

Plan na siedem lat: ponad 64 mld zł z Unii na drogi. Kolejne 20 mld na kolej. -Nie oddamy ani euro - zapewnia Ministerstwo Transportu. Wykonawcy: możezabraknąć robotników i materiałów do budowy.

 

Styczniowa produkcja aut

W styczniu polskie fabryki wyprodukowały ponad 64,4 tys. samochodów.Jest to wynik o 12,7% większy niż w analogicznym miesiącu rok wcześniej.Wzrost jest wynikiem większej produkcji aut osobowych; w przypadkupojazdów dostawczych nastąpił prawie 9-procentowy spadek.

 

64 punkty karne w 20 minut

W ciągu 20 minut 34-letni motocyklista "zarobił" 64 punkty karne.Pirat, poruszający się motocyklem, został zatrzymany przez policjantówz Lęborka na krajowej 6. Mężczyzna uciekał przed funkcjonariuszami 190 km/h.Kierujący najprawdopodobniej utraci prawo jazdy i zapłaci grzywnę.

 

Toyota Urban Cruiser za 64 000 zł

Nowego, miejskiego czterokołowca Toyoty, model Urban Cruiser trudno jeszczeznaleźć w polskich salonach marki, jednak wiadomo już ile trzeba będzie zaniego zapłacić. Ceny nowej Toyoty rozpoczynają się od 64 000 zł.

 

Cargotec zainwestuje 64 mln euro w Stargardzie

Firma Cargotec - światowy lider w zakresie transportu towarów –wybuduje zakład montażu w Stargardzie Szczecińskim. Całkowita wartośćinwestycji wyniesie 64 mln euro. Planowany termin rozpoczęcia produkcji w nowejplacówce fińskiej firmy to drugi kwartał 2010 r. 

 

Auta z kratką: Do wyboru, do koloru

Kiedy pięć lat temu zmiana przepisów podatkowych spowodowała, żekratki straciły sens bytu, wydawało się, iż ten absurdalny elementwyposażenia samochodów osobowych wykorzystywanych w działalnościgospodarczej już nigdy nie będzie nas straszył. Nic bardziej mylnego.Właśnie przeżywamy swoisty renesans samochodów z kratką.

 

Auta z kratką - od tych aut odliczysz 100% VAT

Przyszłość aut z kratką, czyli tych które dają obecnie prawo do100-procentowego odliczenia podatku VAT i od ceny zakupionego na firmę auta, iod paliwa do niego, stoi wciąż pod sporym znakiem zapytania. Niby rządwycofał się z pomysłu wprowadzenia ograniczeń w odliczeniu VAT, ale wkażdej chwili może do tego pomysłu powrócić. A tymczasem oferta rynkuaut z kratką jest dziś przeogromna.

 

Policja się zbroi

18 specjalistycznych furgonów, 64 ambulanse RD, 120 samochodów zvideorejestratorami, 368 motocykli otrzymają policjanci w ramach podpisanegoprojektu o doposażenie Policji przez Unię Europejską. Wartość zakupionegosprzętu to ponad 70 milionów złotych i w 85 procentach zostaniesfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017