Wyszukiwałeś:

649

. Znaleziono 8 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 649

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 8 z 8 wszystkich):

Skoda najlepsza w Polsce

Znamy już podsumowanie wyników sprzedaży nowych samochodów w 2005 roku.Zgodnie z prognozami z ostatnich miesięcy numerem jeden na polskim rynkuzostała Skoda.

 

Lexus LS 460 Światowym Samochodem Roku 2007

Nowojorskie targi już po raz trzeci są miejscem przyznania nagrody nanajlepszy samochód roku na całym globie. Tym razem tytuł World Car of theYear 2007 zdobył Lexus LS 460.

 

Nowy X-Trail już w lipcu

Już w lipcu na polskim rynku zadebiutuje nowy Nissan X-Trail, którego premieramiała miejsce podczas tegorocznych targów motoryzacyjnych w Genewie. Cenynowej generacji tego auta będą zaczynać się od 97.900 zł.

 

Fala używanych nie słabnie

Nie sprawdzają się różne prognozy jakoby rynek aut używanych w naszymkraju powoli się nasycił i do kraju będzie napływać coraz mniej aut zzagranicy. Tylko w sierpniu sprowadziliśmy ponad 90 tys. używanychsamochodów.

 

F1: Trening przed GP Malezji - Kubica ósmy

Bolidy Ferrari były najszybsze podczas pierwszej serii treningowej na torzeSepang przed niedzielnym Grand Prix Malezji. Wówczas to BrazylijczykFelipe Massa "wykręcił" najlepszy czas okrążenia - 1.35,932. Podrugim treningu szybszy okazał się jednak pretendent do mistrzowskiegotytułu, Brytyjczyk Lewis Hamilton z teamu McLaren-Mercedes - 1.35.,055. RobertKubica był dwukrotnie ósmy.

 

Uwaga! Kolejny długi weekend

Zaledwie trzy tygodnie po długim weekendzie majowym znów możemy zrobićsobie dłuższy odpoczynek od pracy, tym razem związany z Bożym Ciałem.Niestety, z pewnością znów zrobi się niebezpiecznie na drogach.

 

Marzec ożywił produkcję aut w Polsce

Według danych producentów, w marcu z polskich fabryk wyjechało 85 027aut. To mniej niż w marcu ubiegłego roku (według Samaru - 91 956), aleznacznie więcej niż w lutym br. (67 194). Marcowe przyspieszenie togłównie efekt dopłat do zakupu nowych samochodów w Niemczech.Nie wszyscy jednak mogli skorzystać z tego boomu.

 

Tyski Fiat zwiększa produkcję na eksport

Fiat Auto Poland S.A. wyprodukował w  marcu 57 236 samochodów, tj.o 17 062 szt. (42,5%) więcej niż w marcu ubiegłego roku. To świetny wynikzwłaszcza w czasach kryzysu gospodarczego. Na rynki eksportowe trafiło ponad97% produkcji pierwszego kwartału br.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017