Wyszukiwałeś:

653

. Znaleziono 4 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 653

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 4 z 4 wszystkich):

Przebudowana droga do granicy

Podlaski Zarząd Dróg Wojewódzkich w Białymstoku zakończył przebudowędrogi wojewódzkiej nr 653 na odcinku od granicy województwa do Bakałarzewa.Wartość projektu wyniosła ponad 7 mln zł.

 

Światowa premiera nowego Actrosa w wersji budowlanej

Na zaczynających się niebawem Międzynarodowych Targach PojazdówUżytkowych IAA 2008, na stoisku Daimlera uwaga zogniskowana będzie na flagowymokręcie floty: Mercedes-Benz Actros III generacji w wersji budowlanej będzieświętować swoją światową premierę w Hanowerze.

 

Audi Q5: Limuzyna w skórze SUV-a

Tendencje rynkowe pokazują coraz bardziej wyraźnie, że era dużychSUV-ów chyba powoli dobiega końca. Nie oznacza to jednak, że musimyzaraz przesiadać się do małych czy też średniej wielkości aut. Pozostajedo wyboru chociażby pokaźna gama kompaktowych SUV-ów, gdzie wprawdziewśród modeli z segmentu premium jeszcze nie tak dawno było tylko BMWX3, jednak obecnie wybór zwiększył się o Mercedesa GLK, Volvo XC60,czy też bohatera naszego testu - Audi Q5.

 

Co nowego na Moście Północnym?

Zarząd Miejskich Inwestycji Drogowych w Warszawie poinformował o zaawansowaniuprac oraz o planowanych zmianach w organizacji ruchu. Mimo, ze pogoda ostatnionie sprzyja prace przy budowie Trasy Mostu Północnego przebiegajązgodnie z planem.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017