Wyszukiwałeś:

654

. Znaleziono 11 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 654

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 11 wszystkich):

DTŚ - kręgosłup aglomeracji Górnego Śląska

Niebawem rozpocznie się kolejny etap budowy Drogowej Trasy Średnicowejłączącej aglomeracje miejskie Katowic i Gliwic. Podczas długiego majowegoweekendu (26-29 maja) zburzony zostanie około 40 letni wiadukt na ulicySokolskiej (jedna z głównych ulic Katowic) i przez pół roku budowany będzienowy.

 

Miliardowe plany w mazowieckim

Warszawski oddział GDDKiA w 2006 roku na budowę, rozbudowę oraz utrzymanieinfrastruktury drogowej zamierza wydać łącznie ponad 1.718 mln zł. Dlaporównania w 2005 roku inwestycje zamknęły się kwotą 654,2 mln zł.

 

Najdroższe samochody świata

Magazyn Forbes przeprowadził ranking najdroższych aut świata. Co ciekawe wtopowej dziesiątce nie znajdziemy tak legendarnych marek jak Ferrari,Lamborghini, Aston Martin czy też Rolls-Royce.

 

SSC Ultimate Aero: 1046 KM i 440 km/h

Producent super-sportowych samochodów, firma Shelby Super Cars podjęła sięnowego, ambitnego projektu. Z modelu SSC Aero Amerykanie zbudowali mocniejsząwersję Ultimate, której moc wynosi aż 1046 KM.

 

Mniej wypadków, więcej pijanych

Według wstępnych danych w ciągu dziesięciu miesięcy tego roku na polskichdrogach wydarzyło się 40.725 wypadków, to jest o 225 mniej niż wzeszłym roku. Spadła także liczba zabitych i rannych. W tym czasie zginęłona drogach 4.397 osób, a 51.987 zostało rannych. W porównaniu zzeszłym rokiem liczba zabitych spadła o 157, a rannych o 759.

 

KGP: "Andrzejkowy" nastrój na drogach

Weekend andrzejkowy na polskich drogach to 446 wypadków, 589 rannych i 62osoby zabite. Z policyjnych statystyk wynika, że andrzejkowy nastrójprzeniósł się na polskie drogi. W ciągu trzech dni weekendu policjancizatrzymali ponad 1500 nietrzeźwych kierowców.

 

WRC: Loeb nie pozostawił złudzeń

Obrońca tytułu mistrza świata Francuz Sebastien Loeb (Citroen C4 WRC) po razpierwszy w karierze wygrał Rajd Walii GB, piętnastą i ostatnią tegorocznąeliminację mistrzostw świata. Świeżo upieczony mistrz świata, którykoronę najlepszego kierowcy rajdowego na świecie przywdział już piąty raz zrzędu, dzięki wygranej dowiózł także do mety tytuł mistrzowskikonstruktorów dla zespołu Citroena.

 

Które zimówki warto, a których nie należy kupować (185/60 R14)

Jeśli sprawdzą się ostatnie prognozy pogody, to czeka nas już wkrótcepierwszy tegoroczny atak zimy. Jeśli w związku z tym planujesz zakup oponzimowych, to ten artykuł może okazać się bardzo pomocny. Prezentujemy bowiemnajnowsze testy opon zimowych, jakie przeprowadzili specjaliści z niemieckiegoautomobilklubu ADAC. Dziś opony o rozmiarze 185/60 R14 T.

 

Kierowcy diesli dołożą więcej do autostrad

Dostosowanie stawek opodatkowania oleju napędowego do minimum unijnegospowoduje, że od 1 stycznia 2010 r. czekają nas podwyżki tego paliwa napolskich stacjach. Uzyskane w ten sposób ponad 2 miliardy złotychzostaną w zdecydowanej większości przeznaczone na sfinansowanie programubudowy dróg krajowych na lata 2008-2012.

 

Opłata paliwowa poszła w górę

Wzrost cen oleju napędowego na stacjach wraz z początkiem 2010 roku to wdużej mierze efekt podwyżki opłaty paliwowej, jaka nastąpiła z dniem 1stycznia br.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017