Wyszukiwałeś:

66

. Znaleziono 269 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 66

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 269 wszystkich):

HellermannTyton w łódzkiej strefie

Łódzka Specjalna Strefa Ekonomiczna wydała zezwolenie na prowadzeniedziałalności gospodarczej dla firmy HellermannTyton Sp. z o.o. Producentakcesoriów do przewodów i kabli m.in. na potrzeby przemysłumotoryzacyjnego zainwestuje ponad 66 mln zł.

 

Rajd Polski czeka na Loeba i spółkę

Ostatni weekend czerwca tego roku będzie jedną z najważniejszych dat wkalendarzu nie tylko dla miłośników sportów motorowych w Polsce.To właśnie wtedy na malowniczych trasach wokół Mikołajek pojawi sięcała światowa czołówka, aby rywalizować o zwycięstwo i punkty doklasyfikacji Rajdowych Mistrzostw Świata FIA. 66. Rajd Polski będzie bowiemósmą odsłoną tegorocznego cyklu.

 

Kolejne kilometry dróg krajowych po remoncie

Białostocki oddział Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostradpoinformował o zakończeniu prac związanych z modernizacją dwóchodcinków krajówek na terenie województwa podlaskiego.Drogowcy wyremontowali łącznie 30 km drogi krajowej nr 61 i 66.

 

WRC: Oesy Rajdu Polski zatwierdzone

Trwają intensywne przygotowania do Orlen Platinum 66 Rajdu Polski. Trasa rajduzostała już zatwierdzona przez FIA kilka miesięcy wcześniej, ale jejsprawdzenia - głównie pod względem bezpieczeństwa - dokonał ostatnioBruno Berglund.

 

Hołowczyc przed Rajdem Polski: "Czy mam tremę? Jak cholera!"

Wakacje rozpoczną się mocnym akcentem - w ostatnim tygodniu czerwca wMikołajkach rusza 66. Rajd Polski, po raz pierwszy jako eliminacja mistrzostwświata (WRC).

 

Rajd Polski: Hirvonen polubił mazurskie szutry

Mikko Hirvonen jest liderem ORLEN Platinum 66. Rajdu Polski po siedmiu odcinkachspecjalnych. W świetle niepowodzenia Sebastiena Loeba, który już napoczątku OS 4 urwał przednie koło, Fin jest na dobrej drodze do włączeniasię o pierwszy w karierze tytuł mistrza świata.

 

Rajd Polski: Nowy lider WRC, nowy rekord Hołka

Mikko Hirvonen powtórzył sukces z Grecji i drugi raz z rzędu sięgnąłpo zwycięstwo w rundzie Rajdowych Mistrzostw Świata FIA. 29-letni Fin pewniewygrał ORLEN Platinum 66. Rajd Polski. Było to dla niego dziewiątezwycięstwo w najważniejszym na świecie rajdowym serialu. Krzysztof Hołowczyczanotował najlepszy występ w WRC w historii, dojeżdżając na szóstejpozycji.

 

Rajd Polski: "Spirit of the Rally" dla Hołowczyca

Załoga ORLEN Team: Krzysztof Hołowczyc/Łukasz Kurzeja otrzymała prestiżowąnagrodę Abu Dhabi Spirit of the Rally będącą wyróżnieniem zaznakomitą jazdę i bardzo dobry wynik sportowy podczas ORLEN Platinum 66. RajduPolski, ósmej eliminacji Rajdowych Mistrzostw Świata (WRC).

 

Policja będzie jeździć Mitsubishi L200

Model Mitsubishi L200 wygrał w przetargu na zakup 66 terenowychsamochodów osobowych przeznaczonych dla polskiej policji. Pierwszesrebrne pojazdy – wszystkie oznakowane zgodnie z najnowszymi przepisamiobowiązującymi na terenie państw Unii Europejskiej - zostały jużprzekazane.

 

Plan prac drogowych na Podlasiu

W tym roku na Podlasiu największe inwestycje drogowe realizowane były nadwóch krajówkach: na "ósemce” i "66”.W przyszłym roku najpoważniejsze prace będą prowadzone na drodze krajowej nr8.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017