Wyszukiwałeś:

668

. Znaleziono 7 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 668

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 7 z 7 wszystkich):

Sprzedaż aut nowych: Europa hossa, Polska bessa

Według danych ACEA w styczniu br. europejscy klienci kupili więcej samochodówosobowych niż w analogicznym okresie roku poprzedniego. W pierwszym miesiącu2006 roku w krajach UE i EFTA sprzedano łącznie 1 259 268 nowych aut.

 

PZPM: Użytkowe sprzedają się gorzej

Najnowszy raport opublikowany przez Polski Związek Przemysłu Motoryzacyjnegonie nastraja optymistycznie. Sprzedaż nowych samochodów użytkowych,według danych przekazanych przez firmy członkowskie związku, spadła wporównaniu z ubiegłym rokiem - w niektórych segmentach nawet o 75proc.

 

PIM: Najlepszym ubezpieczycielem jest...

Już po raz czwarty Polska Izba Motoryzacji zorganizowała Forum DyskusyjneUbezpieczeń Komunikacyjnych, podczas którego, odbyło się uroczystewręczenie nagrody "Złoty Zderzak" dla najlepszego towarzystwaubezpieczeniowego.

 

Przebudowa DW 376 w powiecie wałbrzyskim

Rozpoczęły się prace przy przebudowie drogi wojewódzkiej nr 376 wJabłowie (woj. dolnośląskie, powiat Wałbrzych). Zadanie pochłonie prawie13,7 mln zł. Zakończenie przebudowy planowane jest w połowie październikaprzyszłego roku.

 

Bezpieczniejsze święta na polskich drogach

W ciągu trzech dni świąt Bożego Narodzenia na polskich drogach doszło do180 wypadków. Policjanci zgodnie przyznają - tak bezpiecznych świątjuż dawno nie było w naszym kraju już dawno.

 

PZPM: sprzedaż samochodów użytkowych w grudniu 2009

Po raz pierwszy od długiego czasu, dane firm członkowski PZPM przynosząchociaż odrobinę optymizmu. Grudzień, jako jedyny miesiąc w ubiegłym roku,przyniósł wzrost sprzedaży nowych samochodów użytkowych. Choćspecjaliści już przewidują poprawę sprzedaży, na razie mimo lepszychwyników w końcówce roku, wydaje się, że jest to nadal bardzosłabe światło w ciemnym tunelu. Branża nadal jest na sporym minusie - wcałym bowiem 2009 roku sprzedano 51 716 samochodów. Było to mniej o 28894 (35,8%) niż w 2008 roku.

 

PZPM: sprzedaż nowych samochodów użytkowych w styczniu 2010

Styczeń wbrew wszelkim nadziejom, nie okazał się początkiem końcakryzysu. W ubiegłym miesiącu rynek sprzedaży nowych samochodówużytkowych znów zanotował wyraźne spadki. Ogółem sprzedano3219 samochodów dostawczych i ciężarowych. Wynik ten oznacza spadek o26,3% w stosunku do stycznia 2009 i o ponad 30% w porównaniu do grudniaminionego roku.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017