Wyszukiwałeś:

676

. Znaleziono 10 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 676

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 10 wszystkich):

VW ponownie na czele

Marka Volkswagen ponownie awansowała na pierwsze miejsce w Europie podwzględem liczby sprzedanych nowych samochodów. Na drugą pozycję zepchniętezostało Renault.

 

Kontrakt na budowę S-3

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad poinformowała o podpisaniuumowy na budowę drogi ekspresowej S-3 Szczecin - Gorzów Wielkopolski, naodcinku od węzła Pyrzyce do węzła Myślibórz. Wykonawcą projektubędzie firma Budimex - Dromex S.A.

 

Milionowy Swift

Pierwszy egzemplarz modelu Suzuki Swift nowej generacji opuścił taśmęprodukcyjną japońskiej fabryki we wrześniu 2004 roku. W trzy lata i 8miesięcy później, wyprodukowano milionowy egzemplarz samochodu. Swiftosiągnął ten rekordowy poziom szybciej, niż jakikolwiek inny model Suzuki whistorii firmy.

 

Koreańczycy w pierwszej piątce

Cztery dekady wystarczyły by koncern Hyundai-Kia Automotive Group należał dogrona najprężniej produkujących i sprzedających firm samochodowych naświecie. Według raportu Automotie News Koreańczycy w ubiegłym roku zajęlipiąte miejsce w rankingu globalnej sprzedaży.

 

Budujemy drogi z Funduszu Spójności

Ministerstwo Infrastruktury opublikowało dane dotyczące wykorzystaniaśrodków z Funduszu Spójności, które przeznaczono naprojekty związane z transportem. Sfinansowane inwestycje są związane m.in. zbudową autostrad A2 i A4.

 

PZPM: Sprzedaż nowych aut użytkowych nadal na minusie

Z danych pochodzących z firm członkowskich PZPM wynika, że sprzedaż nowychpojazdów użytkowych w pierwszym kwartale bieżącego roku nadal zwalnia.

 

Lekki wzrost w czerwcu

Czerwiec przyniósł nieznaczne ożywienie na rynku aut nowych w naszymkraju. W porównaniu do maja br. o kilka procent wzrosła sprzedażzarówno samochodów osobowych, jak i pojazdów dostawczych.

 

Polska: Fiat nadal pierwszy

W czerwcu b.r. Fiat Auto Poland sprzedał 2 826 samochodów osobowych, o0,8 procent mniej w stosunku do tego samego miesiąca roku ubiegłego. Nadalpozostaje jednak koncernem numer jeden w naszym kraju.

 

676 tysięcy złotych za Ferrari 458 Italia

Już wiadomo ile szczęśliwcy będą musieli zapłacić za nowego ogiera zestajni w Maranello. Cennik Ferrari 458 Italia przedostał się do sieci i wynikaz niego, że bazowa wersja bez podatków będzie kosztować 676 tysięcyzłotych.

 

2009 taki sam jak 2008 rok

22 samochody. Tylko tyle mniej nowych aut sprzedanych zostało w minionym jużroku w porównaniu do 2008 roku. Na ten niezły w końcu wynik, patrząc zperspektywy spadków na większości europejskich rynków, sporywpływ miał jednak reeksport do krajów sąsiednich.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017