Wyszukiwałeś:

677

. Znaleziono 16 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 677

Spróbuj też wyszukać: e67

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 16 wszystkich):

Inwestycje w regionie siedleckim

W latach 2006-2008 w regionie siedleckim będzie realizowanych 13 inwestycji owartości ponad 80 mln zł, ujętych w Wieloletnim Planie Inwestycyjnym.Najwięcej pieniędzy zostanie przeznaczonych na modernizację 3 odcinków drógwojewódzkich - 59,5 mln zł.

 

Dolny Śląsk może liczyć na drogi

Na Dolnym Śląsku są lub będą w najbliższym czasie realizowane strategicznedla regionu zadania drogowe. W sierpniu br. zakończy się remont autostrady A4Krzywa - Bielany Wrocławskie, nadal budowana jest obwodnica Oleśnicy iremontowana trasa wylotowa na Warszawę - droga nr 8. Rozkopany Wrocław -ruszyły najważniejsze inwestycje miejskie - czeka na budowę obwodnicy.

 

Wahania w produkcji aut

Mimo nienajlepszej sprzedaży samochodów nowych na polskim rynku całkowitaprodukcja samochodów osobowych i dostawczych w czerwcu zamknęła się liczbą62 856 sztuk, o prawie 13% większą w porównaniu do czerwca ubiegłego roku.Taki stan jest wciąż zasługą dużego popytu poza granicami Polski, główniew Europie Zachodniej.

 

Obwodnica Łomży za 7 lat

Obwodnica Łomży powstanie nie później niż za 7 lat - zapewniłmieszkańców Łomży dyrektor białostockiego oddziału GDDKiA. Podczasspotkania w UM Łomża omawiano także mozliwe ograniczenia ruchu samochodówciężkich w Łomży.

 

2 mld zł na mazowieckich drogach

Ponad 2 mld zł przeznaczono przez pięć ostatnich lat na inwestycje winfrastrukturę drogową i transportową na Mazowszu przy udziale środków zbudżetu Województwa Mazowieckiego, Funduszy Unijnych oraz KontraktuWojewódzkiego.

 

Coraz lepiej wykorzystujemy środki unijne

Do końca 2006 r. zostało przekazanych na inwestycje drogowe 182 mln euro ześrodków unijnych w ramach Sektorowego Programu Operacyjnego Transport(SPOT).

 

Małopolska: największa pula na drogi

Przygotowany przez zarząd województwa małopolskiego Wieloletni PlanInwestycyjny zakłada realizację 121 zadań w latach 2007-2013 roku.Priorytetem są inwestycje drogowe, na które przeznaczono blisko 1,7 mldzł z 3 mld zł.

 

Ford Kuga - pierwszy crossover Forda

Obok nowej Fiesty prawdziwą gwiazdą na stoisku Forda podczas wystawysamochodowej w Genewie będzie model Kuga, którym Ford będzie chciałwłączyć się do gry w niezwykle konkurencyjnym w ostatnim czasie segmenciecrossoverów.

 

Via Baltica - będą konsultacje

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad poinformowała okonferencji prasowej, dotyczącej budowy trasy Via Baltica. GDDKiA razem zfirmą projektowa Scott Wilson będą prowadzić konsultacje społeczne, mającena celu wybór najlepszego wariantu planowanej drogi.

 

Ostrów Mazowiecka: Koniec remontu drogi wojewódzkiej

Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego poinformował o oddaniudo użytku zmodernizowanego odcinka drogi wojewódzkiej nr 677,przebiegającej przez Ostrów Mazowiecką w ciągu ulicy Dubois’a.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017