Wyszukiwałeś:

678

. Znaleziono 8 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 678

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 8 z 8 wszystkich):

Fiat wraca na podium

Fiat Auto Poland po 6 miesiącach br. - biorąc pod uwagę ilość sprzedanychsamochodów osobowych Fiat - zajmuje trzecie miejsce na rynku polskim, zilością 12 726 aut i udziałem w rynku 10,6 procent. Oznacza to wzrost o 0,5procent w stosunku do ubiegłego roku.

 

Wcześniejsza premiera Fiata 500

Nie, jak wcześniej planowano, we wrześniu, ale już 4 lipca odbędzie sięświatowa premiera nowego Fiata 500. Czyli dokładnie w 50. rocznicę debiututego legendarnego już niemal małego auta.

 

Polska: Japończycy liderem 4x4

W ciągu pierwszych dziesięciu miesięcy br. Polacy kupili o 70% więcej aut znapędem 4x4 niż w 2006 roku, wynika z raportu IBRM Samar. Liderami wsprzedaży czteronapędówek są marki japońskie, Toyota, Suzuki i Honda.

 

Nissan liderem?

Dział pojazdów dostawczych (LCV) będzie głównym motorem wzrostuw trakcie realizacji średnioterminowego biznes planu Nissan GT 2012.

 

Peugeot 5008 nadjeżdża

Na wrześniowej wystawie we Frankfurcie Peugeot zaprezentuje swójkolejny, czterocyfrowy model. Peugeot 5008 to rodzinny minivan, który wsprzedaży na rynku europejskim pojawi się jeszcze jesienią tego roku.

 

Supersamochód bez dachu za 6 milionów

Jeżeli Pagani Zonda Cinque jest dla kogoś zbyt powszednim autem, by uznać jeza egzotyka, Horacio Pagani i jego firma znalazły rozwiązanie na ten problem.Jest nim Pagani Zonda Cinque Roadster - jeden z najdroższych produkowanychsamochodów świata.

 

Europa Środkowo-Wschodnia też dołuje

Pierwsze półrocze 2009 roku przyniosło spore spadki sprzedażysamochodów nowych także w krajach naszego regionu Europy. Nadal lideremtej części Starego Kontynentu pozostaje Polska, z ponad 30-procentowymudziałem w rynku.

 

F1: Rubens najszybszy

Brazylijczyk Rubens Barrichello (Williams) był najszybszym kierowcą podczasczwartkowej sesji testowej na torze Jerez. Dobrze spisał się także debiutantRenault, Witalij Pietrow. Rosjanin zanotował drugi najlepszy wynik okrążenia.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017