Wyszukiwałeś:

68

. Znaleziono 180 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 68

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 180 wszystkich):

Nowe kilometry w Gdańsku

Kosztem ponad 68 milionów złotych powstanie kolejny odcinek ul. Armii Krajowejw Gdańsku. Inwestycja umożliwi dotarcie, jedną z głównych gdańskicharterii, do obwodnicy miasta i krajowej siódemki. Prace rozpoczną się w marcu2006 r.

 

Droga nr 68 Kukuryki - Wólka Dobryńska

"Przebudowa drogi krajowej nr 68 - odcinek Kukuryki - Wólka Dobryńskawraz z dobudową pasa postojowego dł. 5.19 km" to jeden z najważniejszychprojektów realizowanych na Lubelszczyźnie. Do dnia dzisiejszego zakończonoprace obejmujące ponad 55% całego zadania. Przewidywany termin zakończeniakontraktu to koniec grudnia 2006 roku.

 

Autostrady, ekspresowe i obwodnice A.D. 2006

Rząd już niejednokrotnie zapewniał, że program budowy drógekspresowych i autostrad oraz rozwoju i modernizacji dróg krajowych jestpriorytetem. W ostatnich dniach sektor transportu podsumował działania swoje ipoprzedników przedstawiając listę zrealizowanych i kontynuowanych w2006 roku inwestycji drogowych.

 

Kukuryki - Wólka Dobryńska po przebudowie

Od stycznia br. kierowcy mogą korzystać z przebudowanego odcinka drogikrajowej nr 68 Kukuryki - Wólka Dobryńska. Prace o wartości ponad 15mln zł trwały od lipca 2005 roku.

 

"Miejski wędrownik" za 68.500 złotych

Wczoraj w warszawskiej Fortecy odbyła się premiera samochodu, który będziekolejną bardzo ciekawą pozycją wypełniającą niszę o nazwie crossover.Mowa jest tutaj o modelu Nissan Qashqai. Samochód jest już dostępny wsprzedaży, a jego najtańsza wersja będzie kosztować 68.500 złotych.

 

Colt CZC: Kabrio-krasnal w Polsce

W polskich salonach Mitsubishi zadebiutował właśnie sportowy Mitsubishi ColtCZC - Coupe-Cabriolet. Dzieło stylistyczne Pininfariny jest dostępne zbenzynowym silnikiem o pojemności 1.5 l. i mocy 109 KM w 2 wersjachwyposażenia - Invite i Instyle. Ceny rozpoczynają się od 68 990 zł.

 

Alians VW, MAN i Scanii coraz bliżej?

Po długiej dyskusji i serii niepowodzeń Volkswagen wreszcie porozumiał się zproducentem pojazdów użytkowych, firmą Scania i wkrótce przejmiepakiet większościowy akcji szwedzkiej marki. Na chwilę obecną Niemcy sągotowi zwiększyć swój udział do 68,6%. Coraz bardziej możliwe jestpowstanie aliansu trzech firm z branży pojazdów użytkowych Scanii,MAN-a i brazylijskiego oddziału pojazdów użytkowych VW.

 

Pościgi za pijanymi kierowcami

Stalowowolscy policjanci zatrzymali po pościgu mężczyznę, który niezatrzymał się do kontroli drogowej. Ścigany kierowca Audi jechał ponad 100km/h, stwarzając zagrożenie dla innych kierowców. Pirata drogowegoujęto na ulicy Czarnieckiego. Miał 1,68 promila alkoholu w organizmie. Z koleilubuscy policjanci zatrzymali po pościgu kierowcę Ducato. Mężczyzna uciekałprzed policjantami, gdyż auto, którym jechał było kradzione. W efekcieszaleńczej jazdy nie opanował samochodu i wpadł do rowu. Był pijany –miał ponad 3 promile alkoholu w organizmie.

 

Diesle wzbogacą ofertę Dacii Sandero

Począwszy od października 2008 r. na rynki Europy Zachodniej, Środkowej iTurcji będą stopniowo wprowadzane wersje Dacii Sandero z silnikamiwysokoprężnymi 1.5 dCi 68 KM i 1.5 dCi 85 KM. Dzięki emisji CO2 w wysokości120g/km w cyklu mieszanym obie jednostki poszerzą ofertę wersji sygnowanychznakiem Dacia eco2, który oznacza także możliwość napędzania autabiopaliwem.

 

Przetarg na A4 Tarnów-Rzeszów ogłoszony!

GDDKiA w Rzeszowie ogłosiła dziś, tj. 25 czerwca dwa przetargi na budowęponad 68-kilometrowego odcinka autostrady A4 Tarnów-Rzeszów (odwęzła Krzyż do węzła Dębica Pustynia i od węzła Dębica Pustynia dowęzła Rzeszów Zachód). Termin składania wniosków przezfirmy wykonawcze mija 28 lipca 2009 r.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017