Wyszukiwałeś:

685

. Znaleziono 11 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 685

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 11 wszystkich):

Smart XXL

O czym mogą marzyć posiadacze mikro-aut takich jak Smart? O większymbagażniku? Firma Clever Parts postanowiła to marzenie urzeczywistnić i doswojej oferty wprowadza bagażniki, które znacznie przedłużają przestrzeńładunkową modelu Fortwo.

 

Historyczny spadek Forda

Od wieków Ford należał w Stanach Zjednoczonych do ścisłej trójkinajwiększych producentów samochodów. Wyniki sprzedażowe z listopadabieżącego roku spowodowały jednak historyczną zmianę. Pod względem ilościsprzedanych aut Forda wyprzedził koncern DaimlerChrysler, spychając tym samymamerykańską markę na czwarte miejsce w rankingu.

 

Dwa miliony Octavii

Z linii produkcyjnej czeskiego zakładu Skoda Auto w Vrchlabi zjechała SkodaOctavia oznaczona dwumilionowym numerem. Jubileuszowy egzemplarz to srebrnaOctavia Scout z dwulitrowym silnikiem TDI.

 

W pełni elektryczny Chevrolet Volt

100-lecie koncernu General Motors było okazją do pierwszej prezentacjiprodukcyjnej już wersji modelu Chevrolet Volt. W Europie auto to pokazanezostanie przy okazji październikowych targów w Paryżu.

 

Pół miliona użytkowych Volkswagenów

W ubiegłym roku niemiecki koncern Volkswagen po raz w pierwszy w historiisprzedał ponad pół miliona pojazdów użytkowych. Największąpopularnością cieszył Transporter.

 

Kolejne kilometry dróg krajowych po remoncie

Białostocki oddział Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostradpoinformował o zakończeniu prac związanych z modernizacją dwóchodcinków krajówek na terenie województwa podlaskiego.Drogowcy wyremontowali łącznie 30 km drogi krajowej nr 61 i 66.

 

A u nas rośnie!

Mimo iż - europejska i nie tylko - branża motoryzacyjna narzeka na corazsłabsze wyniki sprzedaży aut nowych, na naszym rynku początek rokuprzebiegał pod znakiem zwiększonej liczby zamówień w salonach.

 

Chevrolet Cruze za niecałe 50 tys. zł

General Motors Poland opublikował właśnie oficjalne ceny, jakie przyjdziezapłacić za całkowicie nowy model w gamie, jakim jest Chevrolet Cruze. Zapodstawową wersję z 1,6-litrowym silnikiem trzeba będzie zapłacić minimum49.990 zł.

 

Nowe Sorento dla Europejczyka

Po kwietniowej premierze całkowicie nowej generacji Kii Sorento na wystawie wSeulu już we wrześniu na targach IAA we Frankfurcie pokazana zostanieeuropejska wersja tego modelu. Do sprzedaży na Starym Kontynencie nowa KiaSorento trafi jeszcze jesienią br.

 

Mercedes najpopularniejszy wśród premium

Po raz pierwszy w historii Polacy kupili w jednym roku ponad 5.000 nowychsamochodów jednej marki premium. Mercedes-Benz z wynikiem 5.019sprzedanych egzemplarzy osiągnął w stosunku do 2008 r. wzrost o 16%.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017