Wyszukiwałeś:

69

. Znaleziono 174 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 69

Spróbuj też wyszukać: 52

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 174 wszystkich):

"Ekspresówką" z Żywca na południe

W lipcu rozpocznie się etapowa budowa drogi ekspresowej nr 69 Żywiec -Zwardoń (południowa granica Polski). Pierwszym etapem objęty jest 4,6 kmodcinek od węzła Żywiec do węzła Browar.

 

Ekspresowo do granicy

GDDKiA przewiduje, że ekspresowa droga Żywiec - Zwardoń będzie gotowa podkoniec 2007 roku. Przyszła droga S69 będzie drogą jednojezdniową, z pasamiszerokości 3,5 metra i pasami awaryjnymi po 2 m każdy. Droga ta połączyBielsko-Białą z południową granicą państwa w Zwardoniu.

 

Zwadroń-Skalite otwarte

W obecności ministrów transportu Polski i Słowacji zostało otwarteprzejście graniczne Zwardoń-Skalite. Tym samym w Zwardoniu są czynne dwadrogowe przejścia graniczne: Zwardoń-Myto i Zwardoń-Skalite. Na obydwu tychprzejściach będzie obowiązywał ruch towarowy o dopuszczalnej masiecałkowitej do 7,5 tony.

 

Złe prawo hamuje przedsiębiorczość

Zła jakość prawa, nieuczciwa konkurencja i niestabilna sytuacja polityczna,to tylko niektóre bariery funkcjonujące w otoczeniu małych i średnichprzedsiębiorstw. Jednak mimo trudności firmy z sektora MSP chcą sięrozwijać. Aż 69% firm chce podjąć nowe inwestycje, 62% - zwiększyćzatrudnienie i wprowadzić nowe produkty czy usługi na rynek, natomiast 60%przedsiębiorców planuje wejścia na nowe rynki.

 

Civic sedan od 69.900 zł

Znane są już ceny wchodzącej na nasz rynek w czerwcu czterodrzwiowej wersjimodelu Honda Civic. Aby stać się posiadaczem kompaktowego sedana Hondy trzebabędzie wydać minimum 69.900 zł.

 

S-69: 2 km drogi za 54 mln zł

Wyłoniono wykonawcę kolejnego odcinka drogi ekspresowej S-69 Bielsko-Biała– Żywiec – Zwardoń (granica państwa). Za budowę 1,8 km odcinkaLaliki II – Zwardoń Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostradzapłaci ponad 54 mln zł. Dodajmy, ze była to najniższa ze złożonych ofert,a kosztorys zakładał 39,7 mln zł.

 

Ruszy kolejny odcinek S69 do granicy

GDDKiA podpisała kontrakt na roboty budowlane w ramach budowy drogi ekspresowejS69 Bielsko-Biała – Żywiec-Zwardoń na odcinku Laliki II –Zwardoń. Prace na niespełna 2 km odcinku wyniosą 54,1 mln zł i potrwająpółtora roku.

 

Rusza budowa odcinka S-69

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad poinformowała o podpisaniuw dniu 26 października bieżącego roku umowy na budowę drogi ekspresowej S-69na 4,7 km odcinku Szare - Laliki.

 

Budowa odcinka S-69

Rozpoczęły się prace związane z budową 5 km odcinka drogi ekspresowej S-69Szare - Laliki. Prace budowlane nad tym najtrudniejszym odcinkiemekspresówki, których koszt wyniesie ponad 390 mln zł, potrwają 2lata.

 

Powstał 670 metrowy tunel w ciągu S69

Z początkiem maja br. zakończyło się drążenie tunelu liczącego łącznie670 m w Lalikach. Prace na odcinku, w ramach którego budowany jest tunel,trwają od listopada 2007 roku, zakończenie prac planowane jest na listopad2009 roku. Tunel znajduje się w ciągu drogi ekspresowej S-69 z Bielska-Białejdo Zwardonia i jest pierwszym pozamiejskim tunelem drogowym w Polsce.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017