Wyszukiwałeś:

690

. Znaleziono 25 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 690

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 25 wszystkich):

Królik z Wolfsburga

Volkswagen ma zamiar przywrócić nazwę "Rabbit" dla sprzedawanego na rynkuamerykańskim oraz kanadyjskim modelu Golf.

 

Gühring planuje nową inwestycję

Inwestycja firmy Gühring Polska będzie realizowana w podstrefiesosnowiecko-dąbrowskiej należącej do Katowickiej SSE przy zaangażowaniu 7,7mln PLN oraz zatrudnieniu 68 osób.

 

Fiat ponownie na plusie

Jak widać, dobre wyniki Fiata na polskim rynku to żaden odosobniony przypadek.Włoska marka jako jedna z niewielu w czerwcu zanotowała wzrost sprzedaży i toaż o ponad 14 procent.

 

PIM: będzie dalszy wzrost produkcji aut

Raport PricewaterhouseCoopers, zakłada, że produkcja pojazdów w Polsce wnajbliższych latach zatrzyma się na poziomie około 690 tys. rocznie. Wszelkieposiadane przez Polską Izbę Motoryzacji dane i wykonane na tej podstawieanalizy, pozwalają założyć, że najbliższe 2-3 lata będą następnymilatami wzrostu produkcji samochodów osobowych i dostawczych w Polsce -informuje Rafał Orłowski Dyrektor Biura PIM.

 

Mniej Astry i Vectry

Coraz większa konkurencja wśród modeli klasy średniej oraz wprowadzenie dosprzedaży kolejnej generacji Corsy to główne przesłanki za ograniczeniem wprzyszłym roku produkcji Astry oraz Vectry.

 

Chevrolet Aveo: Amerykański sedan z Korei

Małe sedany powoli stają się coraz bardziej popularne. W końcu zaprzystępną cenę dostaniemy całkiem przestronne auto z pojemnym bagażnikiem.Sprawdziliśmy, czy cechy te odnajdziemy także i w testowanym Chevrolecie Aveoi czy są to jedyne zalety tego auta?

 

Golf Variant - pierwsze zdjęcia!

Trzy lata po premierze obecnej generacji i mocnych naciskach ze stronyklientów, Volkswagen zaprezentuje podczas targów genewskich nową wersjęnadwoziową popularnego Golfa. Będzie to długo oczekiwane kombi, które wcałej historii uzyskało poziom ponad miliona sprzedanych egzemplarzy.

 

Koniec remontu DW 690 w Ciechanowcu

Zakończyła się modernizacja placu 3 Maja i ulicy Mickiewicza w Ciechanowcu,przez które przebiega droga wojewódzka nr 690. Inwestycjazrealizowana przez Podlaski Zarząd Dróg Wojewódzkich kosztowałablisko 7 mln zł.

 

Dakar udany dla Polaków

Trzecie miejsce Rafała Sonika w klasyfikacji kierowców quadów,piąte miejsce Krzysztofa Hołowczyca w grupie kierowcówsamochodów, to bez wątpienia doskonałe i jak do tej pory najlepszeosiągnięcia Polaków w tej legendarnej imprezie. Nowy Dakar, na nowymterenie przyniósł wiele emocji i był tam samo wymagający jak jegopoprzednie edycje, rozgrywane w Afryce.

 

Volkswageny BlueMotion już w Polsce

W polskich salonach Volkswagena można zamawiać już ekologiczne i oszczędnewersje BlueMotion. Na początku dostępne są Golf Variant, Jetta oraz Passat(także kombi), a wkrótce do oferty dołączą Golf VI oraz Touran.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017