Wyszukiwałeś:

698

. Znaleziono 6 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 698

Spróbuj też wyszukać: 837 603898v

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 6 z 6 wszystkich):

Udany rok Skody

Wyniki finansowe Skoda Auto oraz Grupy Skoda Auto za 2005 rok sporządzonewedług Międzynarodowych Standardów Raportowania Finansowego IFRS zostałyprzedstawione na corocznej konferencji prasowej w Mlada Boleslav.

 

"W przyszłym roku Fabia będzie nr 1"

Skoda Auto to obecnie jedna z najprężniej rozwijających się marek w Polsce.O nagrodzie Internetowy Samochód Roku 2005 dla modelu Fabia iprzyszłości czeskiej marki na polskim i europejskim rynku rozmawiamy zprzedstawicielem Skoda Auto Polska S.A., Hubertem Żyżkowskim.

 

Rośnie produkcja samochodów w Polsce

Zwiększa się poziom produkcji samochodów w Polsce. W porównaniuz rokiem 2006, wyprodukowano łącznie o 7,5% więcej samochodówosobowych i dostawczych. Największymi producentami pozostają Fiat (autaosobowe) i Volkswagen (auta dostawcze).

 

Unia dofinansuje obwodnicę Siedlec

20 października bieżącego roku podpisano preumowę dotyczącą dofinansowaniabudowy wewnętrznej obwodnicy Siedlec w ramach Regionalnego ProgramuOperacyjnego Województwa Mazowieckiego. Dofinansowanie może wynieśćprawie 50 mln zł.

 

PZPM: Użytkowe sprzedają się gorzej

Najnowszy raport opublikowany przez Polski Związek Przemysłu Motoryzacyjnegonie nastraja optymistycznie. Sprzedaż nowych samochodów użytkowych,według danych przekazanych przez firmy członkowskie związku, spadła wporównaniu z ubiegłym rokiem - w niektórych segmentach nawet o 75proc.

 

2009 taki sam jak 2008 rok

22 samochody. Tylko tyle mniej nowych aut sprzedanych zostało w minionym jużroku w porównaniu do 2008 roku. Na ten niezły w końcu wynik, patrząc zperspektywy spadków na większości europejskich rynków, sporywpływ miał jednak reeksport do krajów sąsiednich.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017