Wyszukiwałeś:

70

. Znaleziono 600 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 70

Spróbuj też wyszukać: volvo v70 volvo v70 wymiary

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 600 wszystkich):

"Tymczasowa A-18"

Pod koniec listopada zeszłego roku rozpoczęła się dobudowa północnej nitkiautostrady A-18. Jest to stumilowy krok w życiu "tymczasowej",70-letniej trasy projektowanej w latach 30 przez rząd Niemiec.

 

Limitowany Morgan 4/4 na 70. rocznicę

Morgan obchodzi 70-lecie produkcji. Z tej okazji brytyjski producentluksusowych, sportowych samochodów wyprodukował następcę modelu 4/4 z1936 roku.

 

Dookoła Afryki z Pandą

Dwoje podróżników: Jolanta Czupik oraz Dominik Stokłosa, zamierzająprzebyć dystans prawie 70 tysięcy kilometrów, aby zaliczyć wyprawę "FiatPanda Cross around Africa 2007", która została zorganizowana przez Fiat AutoPoland. Będzie to pierwsza próba przejechania samochodem dookoła Afryki.

 

70 Maserati na podbój Europy

Wczoraj spod centrali marki Maserati we włoskiej Modenie wyruszyło doeuropejskich salonów 70 egzemplarzy nowego modelu Quattroporte Automatic.Luksusowe samochody trafią w pierwszej kolejności do Francji, Niemiec,Hiszpanii, Portugalii, Belgii i naturalnie do Włoch.

 

Volkswagen ma 70 lat

Dokładnie przed 70 laty, tj. 28 maja 1937 roku, w Berlinie została założonafirma "Gesellschaft zur Vorbereitung des Deutschen Volkswagens mbH".Historię tego największego europejskiego producenta samochodów można wskrócie przedstawić jako: od Garbusa do Golfa.

 

6,70 zł za 25km

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, spółka Gdańsk TransportCompany wprowadziła opłaty za przejazd otwartym pod koniec grudnia ubiegłegoroku, 25 km odcinkiem autostrady A-1. Najniższa stawka za pokonanie całegoodcinka to 6,70 zł, czyli 27 groszy za kilometr.

 

Ponad 70 mln zł na świętokrzyskie krajówki

Na bieżący rok zaplanowano prace remontowe na dziewięciu odcinkachdróg krajowych w województwie świętokrzyskim, o łącznejdługości ponad 52 km. Roboty związane z odnową nawierzchni będą kosztowaćw tym roku ponad 70 mln zł.

 

Dębica produkuje opony już 70 lat

30 marca bieżącego roku minie 70 lat od momentu, w którym rozpoczętoprodukcję opon w Dębicy. W związku ze zbliżającą się rocznicą, wizytę wFirmie Oponiarskiej Dębica S.A. złożył Prezydent Rzeczypospolitej PolskiejLech Kaczyński.

 

Dębica ma już 70 lat

Dokładnie 70 lat temu w Dębicy powstała Fabryka Gum Jezdnych, dziśfunkcjonująca pod nazwą Firma Oponiarska Dębica S.A. Po siedmiu dekadachrozwoju Dębica jest liderem polskiego rynku opon do samochodów osobowychi ciężarowych. Zatrudnia ponad 2700 osób i jest jednym z największychpracodawców na Podkarpaciu.

 

Łódzkie: Odnowią DK 70

W połowie czerwca powinny ruszyć prace na DK 70 w woj. łódzkim. Pracena około 16 kilometrach potrwają do połowy listopada br., w tym czasienależy więc spodziewać się na tej trasie utrudnień.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017