Wyszukiwałeś:

703

. Znaleziono 18 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 703

Spróbuj też wyszukać: 710

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 18 wszystkich):

"Zmotoryzowana" gospodarka

Motoryzacja to najprężniej rozwijający się sektor produkcyjny w Polsce. Towłaśnie do branży motoryzacyjnej w 2004 r. napłynęło najwięcej kapitału- 703 mln. USD co stanowi 9% całości wszystkich inwestycji w 2004 r oraz 22%inwestycji w sektorze produkcyjnym.

 

Camry nie dla Europy

Japoński koncern Toyota poinformował, że nie wprowadzi na rynki EuropyZachodniej nowej generacji modelu Camry. Auto natomiast już w marcu zadebiutujew Ameryce Północnej.

 

W Łęczycy oddano do użytku...

Do użytku oddano przebudowaną ulicę Kaliską oraz nowy wiadukt kolejowy wŁęczycy. Całkowity koszt inwestycji to 13,5 mln złotych.

 

Następca Z8 w ukryciu

W kwestii roadsterów niemiecka marka BMW nie powiedziała jeszcze wszystkiego.Po zaprezentowanych obok zdjęciach można wywnioskować, że inżynierowiepracują pełną parą nad wprowadzeniem na rynek prawdopodobnego następcymodelu Z8.

 

Awantura o Wsch. Obwodnicę Warszawy

Którędy przejdzie wschodnia obwodnica Warszawy? GDDKiA opowiada się zaprzebiegiem przez Wesołą z odgięciem w kierunku Sulejówka,wojewódzki inspektorat sanitarny też widzi trasę w Wesołej, ale wwariancie planowanym od 20 lat. Z kolei Ministerstwo Środowiska proponujepoprowadzić trasę przez Halinów. W obu gminach Halinów i Wesołapowstały komitety protestacyjne.

 

Przybywa inwestycji w Polsce

W 2006 roku Polska Agencja Informacji i Inwestycji Zagranicznych zamknęła 43projekty o inwestycyjne, które stworzą 15,5 tys. nowych miejsc pracy.Największe z nich to m. in. Bridgestone, Dell, Sharp, Toyota, Toshiba.

 

Plany modernizacji DW 703

Urząd Marszałkowski Województwa Łódzkiego poinformował ospotkaniu w sprawie inwestycji związanej z modernizacją drogiwojewódzkiej nr 703. Tzw. Północne Wrota WojewództwaŁódzkiego to jedna z największych inwestycji drogowych.

 

WRC: Marsylianka rozpoczęta

Pierwsze dwa czwartkowe odcinki specjalne rajdu Monte Carlo potwierdziływysoką formę obu kierowców fabrycznego zespołu Citroena. Po pierwszymetapie imprezy na prowadzeniu obrońca mistrzowskiego tytułu Sebastien Loeb.Francuz z przewagą 12,7 s. ucieka przed drugim C4 WRC, prowadzonym przezDaniego Sordo. Dopiero 44 s. za Francuzem podąża numer 1 ekipy Forda, MikkoHirvonen.

 

Opel Astra III kombi: funkcjonalność to nie wszystko

Kiedyś kombi miało być przede wszystkim praktyczne. Kształty byłyniespecjalnie ważne, byle bagażnik był spory i pakowny. Dziś, w dobie bardzoostrej konkurencji, zmienia się to diametralnie. Auta, w tym i te z nadwoziemkombi, mają ładnie wyglądać, być dobrze wykończone, do tego dobrzejeździć, no i być funkcjonalne. Zobaczmy, jak w tych realiach odnalazła siętrzecia generacja Astry z wydłużonym nadwoziem.

 

Więcej pieniędzy na drogi w Łódzkiem

Radni Sejmiku Województwa Łódzkiego uchwalili budżet regionu na2010 rok. Ponad 40% wydatków województwa pochłoną inwestycje, zczego zdecydowana większość środków trafi do Zarządu DrógWojewódzkich w Łodzi na modernizację infrastruktury drogowej.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017