Wyszukiwałeś:

705

. Znaleziono 12 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 705

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 12 wszystkich):

Volkswagen Passat - "Żółty Anioł"

Werdykt jest jednoznaczny: w plebiscycie czytelników ADAC "ŻółtyAnioł" 2006 oddano ponad 320 000 głosów. W kategorii"samochód" wybierano spośród 54 modeli. Zwycięzcą zostałVolkswagen Passat.

 

Mitsubishi: 16 miesiąc w górę

Przedstawiciele Mitsubishi Motors Corporation zaprezentowali wyniki produkcjiglobalnej oraz dane dotyczące sprzedaży i eksportu koncernu na rynku wJaponii. Sierpień 2006 roku okazał się 16 z rzędu miesiącem wzrostu dlajapońskiej marki.

 

Fiat Strada: Small Business

Mimo że rodowód ma włoski, to produkowany jest w Brazylii, zaś jegosilnik wytwarzany jest w Polsce. Dzięki popularności zdobytej w AmerycePołudniowej trafił do sprzedaży także w Europie. Fiat Strada, jakonajmniejszy w segmencie pick-upów ma przed sobą tylko jeden cel. Poprostu się sprzedawać.

 

WRC: Loeb najszybszy w Meksyku

Mistrz Świata Francuz Sebastien Loeb (Citroen C4 WRC) wygrał Rajd Meksyku,trzecią eliminację WRC. Dzięki zwycięstwu Loeb zbliżył się w klasyfikacjigeneralnej kierowców na odległość jednego punktu do lidera rozgrywek,Fina Mikko Hirvonena (Ford Focus WRC).

 

RSMP: Francuski lew znów atakuje

Francuz Bryan Bouffier (Peugeot 207 S2000) nie potrzebował zbyt wiele czasu abyna nowo odnaleźć się w Rajdowych Samochodowych Mistrzostwach Polski. AktualnyMistrz Polski ponownie okazał się szybszy od polskiej czołówkizawodników i zdecydowanie zwyciężył w drugiej rundzie sezonu, RajdzieKrakowskim.

 

Rajd Polski: Bębenek górą!

Michał Bębenek dowiózł wczoraj do mety ORLEN Platinum 65. Rajdu Polskiswój bezapelacyjny, największy sukces w karierze. Kierowca MitsubishiLancera, który prowadził praktycznie od samego początku imprezy, nasześciu odcinkach specjalnych drugiego etapu potwierdził swoją wysoką formęi z przewagą ponad 43 s. nad Bryanem Bouffier wygrał czwartą eliminacjęMistrzostw Polski.

 

Produkcja aut wzrosła aż o 43%

Pomimo tego, że coraz więcej ludzi decyduje się na zakup samochodówużywanych, produkcja nowych aut stale rośnie. Tylko w lipcu bieżącego roku zlinii produkcyjnych polskich zakładów zjechały 94 tys.samochodów. To prawie o 43% więcej niż w ubiegłym roku.

 

Łódzkie inwestuje w drogi wojewódzkie

W ostatnich dniach grudnia 2008 roku uchwalony został budżetwojewództwa łódzkiego na rok 2009. Zakłada on najwyższe whistorii wydatki inwestycyjne. Najwięcej środków, bo aż ponad 222 mlnzł przeznaczono na modernizację dróg wojewódzkich.

 

Skierniewice: Już niedługo ruszy budowa obwodnicy

Już w tym roku ma się rozpocząć budowa pierwszego odcinka zachodniejobwodnicy Skierniewic od ul. Skłodowskiej do Nowobielańskiej. Cała trasa mamieć docelowo 7 km długości i połączy ul. Łódzką i Skłodowskiej,które znajdują się w ciągu drogi wojewódzkiej nr 705.

 

WRC: Latvala ograł Mistrza Świata

Fin Jari-Matti Latvala (Ford Focus WRC) wygrał Rajd Sardynii, szóstąeliminację Rajdowych Mistrzostw Świata WRC. Po raz pierwszy od początku tegosezonu zwycięzcą nie został Sebastien Loeb, który ostateczniezakończył szutrową rundę poza podium.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017