Wyszukiwałeś:

706

. Znaleziono 12 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 706

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 12 wszystkich):

Isuzu chce więcej GM

Japońska firma chce, by jej główny udziałowca - amerykański koncern GeneralMotors, zwiększył swoje udziały - do tej pory posiada ich 10,23%.

 

Kia Rio z tytułem Autobest 2006

Czołowi dziennikarze motoryzacyjni z 12 krajów EuropyŚrodkowowschodniej zadecydowali o zwycięstwie Kia Rio w rozgrywanym od 5 latkonkursie Autobest 2006.

 

Zadowolenie inwestorów rośnie

Przeprowadzone na zlecenie PAIiIZ, najnowsze badanie opinii inwestorów owarunkach działalności w Polsce, przyniosło dobre wieści. Wzrastazadowolenie obcokrajowców z możliwości lokowania inwestycji w naszym kraju.

 

Toyota dominuje w Japonii

Aż siedem modeli marki Toyota plasuje się w czołowej dziesiątce sprzedaży wlutym na rynku japońskim. Na samym czele znajduje się Toyota Corolla.

 

Rekordowa sprzedaż dostawczych Mercedesów

Daimler AG zakończył rok 2007 z dużym sukcesem w segmencie aut dostawczych,odnosząc nowy rekord i sprzedając na całym świecie 289.076 samochodówdostawczych (wobec 256.896 w roku 2006, czyli o 12,5% więcej).

 

W kwietniu wyprodukowano ponad 100 tys. aut

Z danych opublikowanych przez Instytut Badań Rynku Motoryzacyjnego Samarwynika, że w kwietniu 2008 roku polski przemysł motoryzacyjny ustanowił nowyrekord. Produkcja samochodów przekroczyła liczbę 100 tys. sztuk, copotwierdza pozytywny trend w branży.

 

Ponad pół miliona aut w pół roku

W ciągu pierwszego półrocza 2008 roku z linii produkcyjnych polskichzakładów zjechało ponad pół miliona nowych aut. Pomimopogarszającej się sytuacji na rynku motoryzacyjnym, poziom produkcji jestwyższy aż o 33,6% niż w ubiegłym roku.

 

RSMP: Nie ma mocnych na Bouffiera!

11 zwycięstw oesowych, blisko 2 minuty przewagi nad drugim kierowcą w stawce i13 punktów przewagi w klasyfikacji generalnej Rajdowych Mistrzostw Polskina dwie eliminacje przed końcem sezonu. I choć rajdy są dyscypliną bardzonieprzewidywalną to chyba już nie wątpi, że po tym co zaprezentował wRajdzie Karkonoskim Francuz Bryan Bouffier (Peugeot 207 S2000) to on zostanienowym-starym czempionem polskich odcinków specjalnych.

 

Rajd Karkonoski: Wojna polsko-francuska

Bryan Bouffier i Xavier Panseri (Mitsubishi Lancer) powtórzyliubiegłoroczny sukces i wygrali 24 Rajd Karkonoski – 4 rundę RajdowychSamochodowych Mistrzostw Polski. Obrońcy tytułu mistrzów Polskiwyprzedzili zwycięzców pierwszego, sobotniego etapu rajdu - TomaszKuchara i Daniela Dymurskiego (Peugeot 207 S2000).

 

Toruń: Ruszyły prace na Szosie Chełmińskiej i nie tylko

Trwa budowa i przebudowa Trasy Staromostowej w Toruniu na odcinku od ul. Polnejdo granicy miasta w głównym szkieletowym układzie drogowym miasta nakierunku północ-południe. Prace na ponad 3,5 km odcinku wyniosą prawie16,4 mln zł.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017