Wyszukiwałeś:

708

. Znaleziono 19 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 708

Spróbuj też wyszukać: 712 469 713

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 19 wszystkich):

Obwodnica i autostrada z unijnej kasy

Podpisano kolejne umowy o dofinansowaniu w ramach SPOT z funduszu UniiEuropejskiej. Unijna kasa zasili projekty: "Budowa I etapu obwodnicy Puławy" i"Przebudowa autostrady A-4 na odcinku Balice - Opatkowice".

 

Skrzyżowania w przebudowie

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad poinformowała o podpisaniukolejnych kontraktów na przebudowę niebezpiecznych skrzyżowań. Cały projektzgłoszony do współfinansowania ze SPOT zakłada przebudowę 25niebezpiecznych skrzyżowań w całej Polsce

 

Coupe i Grandeur 2.2 CRDi

Hyundai Coupe po faceliftingu oraz Hyundai Grandeur z nowym silnikiem CRDi opojemności 2,2 litra to kolejne nowości na stoisku Hyundaia w Paryżu obokkoncepcyjnego modelu Arnejs.

 

Porsche zarabia najwięcej na aucie

Porsche zarabia na każdym sprzedanym aucie zdecydowanie najwięcej spośródwszystkich producentów motoryzacyjnych. Średnio przed opodatkowaniem jest tokwota 21.799 euro.

 

Hyundai Coupe wraca do Polski

Po roku nieobecności na polskim rynku w salonach Hyundaia ponownie będziemożna zamawiać sportowy model Coupe. Ceny drugiej generacji tego modeluzaczynają się od 81.900 zł.

 

Koniec z korkami w Strykowie

Wyeliminowanie ruchu tranzytowego z centrum miasta, poprawa dostępnościkomunikacyjnej północnej części województwa, a w dalszejperspektywie powstanie 3 tys. nowych miejsc pracy to podstawowe założeniaprojektu ”Rozbudowa drogi wojewódzkiej Nr 708 na odcinkuOzorków - Warszyce - Stryków - Brzeziny wraz z realizacjąobwodnicy miasta Stryków”.

 

Milionowa Panda z Tychów

Z linii produkcyjnych Fiat Auto Poland w Tychach zjechał milionowy FiatPanda. Jubileuszowy egzemplarz to wersja 1,2 z napędem na cztery koła, wkolorze czerwonym (rosso sfrontato), przeznaczony jest na rynek włoski.

 

Łódzkie inwestuje w drogi wojewódzkie

W ostatnich dniach grudnia 2008 roku uchwalony został budżetwojewództwa łódzkiego na rok 2009. Zakłada on najwyższe whistorii wydatki inwestycyjne. Najwięcej środków, bo aż ponad 222 mlnzł przeznaczono na modernizację dróg wojewódzkich.

 

Na dobry początek przed obwodnicą Strykowa

Jeszcze przed zimą zostaną wykonane pierwsze prace modernizacyjne nałódzkiej drodze wojewódzkiej 708 (odcinek Niesułków– Brzeziny). To dopiero przygrywka do większego przedsięwzięcia na tejdrodze jak np. budowa obwodnicy Strykowa. Kolejne etapy rozbudowy DW 708 będąjuż finansowane ze środków unijnych.

 

Więcej pieniędzy na drogi w Łódzkiem

Radni Sejmiku Województwa Łódzkiego uchwalili budżet regionu na2010 rok. Ponad 40% wydatków województwa pochłoną inwestycje, zczego zdecydowana większość środków trafi do Zarządu DrógWojewódzkich w Łodzi na modernizację infrastruktury drogowej.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017