Wyszukiwałeś:

708

. Znaleziono 43 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 708

Spróbuj też wyszukać: 712 469 713

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 43 wszystkich):

Koniec z korkami w Strykowie

Wyeliminowanie ruchu tranzytowego z centrum miasta, poprawa dostępnościkomunikacyjnej północnej części województwa, a w dalszejperspektywie powstanie 3 tys. nowych miejsc pracy to podstawowe założeniaprojektu ”Rozbudowa drogi wojewódzkiej Nr 708 na odcinkuOzorków - Warszyce - Stryków - Brzeziny wraz z realizacjąobwodnicy miasta Stryków”.

 

Na dobry początek przed obwodnicą Strykowa

Jeszcze przed zimą zostaną wykonane pierwsze prace modernizacyjne nałódzkiej drodze wojewódzkiej 708 (odcinek Niesułków– Brzeziny). To dopiero przygrywka do większego przedsięwzięcia na tejdrodze jak np. budowa obwodnicy Strykowa. Kolejne etapy rozbudowy DW 708 będąjuż finansowane ze środków unijnych.

 

Na DW 708 roboty nie zwalniają tempa

Trwa modernizacja drogi wojewódzkiej nr 708 (woj. łódzkie). Poprzerwie zimowej wznowiono prace na odcinku Niesułków – Brzeziny.Modernizacja tego ponad 9 kilometrowego odcinka drogi potrwa do lipca 2011 r.

 

250 mln na drogi w Łódzkiem

W tym roku na modernizację dróg wojewódzkich w regioniełódzkim przeznaczono rekordową kwotę. Za ponad 250 mln zł (w tymdofinansowanie ze środków Unii Europejskiej w ramach RegionalnegoProgramu Operacyjnego w wysokości ponad 49 mln zł) zmodernizowanych zostanieponad 142 km dróg w województwie. Na inwestycje przeznaczono 215mln zł, co wystarczy na kompleksową przebudowę 54 km drógwojewódzkich. Za kwotę ponad 35,5 mln zł odnowy doczeka się 88 kmdróg.

 

Wielkie inwestycje w łódzkim na DW 708

Podpisano umowę na przebudowę drogi wojewódzkiej nr 708 na odcinkuOzorków – Warzyce woj. łódzkie. Prace rozpoczną się wsierpniu. - To początek wydawania pieniędzy unijnych na inwestycje drogowe.Droga nr 708 i 725 skonsumuje łącznie 150 milionów złotych za cowyremontowane zostanie docelowo 40 kilometrów między Brzezinami aOzorkowem – wyliczał Wicemarszałek Witold Stępień. Szacunkowy kosztprzebudowy drogi z Ozorkowa do Warzyc o długości 10,6 km to 41,9 mln zł.

 

Droga 708 będzie jak nowa

Droga wojewódzka 708 (woj. łódzkie) zostanie w pełnizmodernizowana. Wartość podpisanej umowy na prace budowlane na odcinkach:Warszyce – Stryków, obwodnica Strykowa, Stryków –Niesułków to 69,7 mln zł. Prawie 20 km odcinek gotowy będzie do 2012roku. Droga ta stanowi północo-wschodnią obwodnicę aglomeracjiłódzkiej. Jest też trasą dojazdową do autostrady A2 i planowanej A1.

 

Trwają prace na drodze nr 708, powstaje obwodnica Strykowa

Po zimowej przerwie wznawiane są prace na modernizowanych odcinkach drógwojewódzkich, w tym na drodze nr 708.

 

Finisz na DW 708 Ozorków - Warszyce

Finalizacji doczekała się rozbudowa drogi nr 708 na odcinku z Ozorkowa doWarszyc w województwie łódzkim. Jest to część największejinwestycji drogowej samorządu województwa, w ramach zadania pn. „Rozbudowa drogi wojewódzkiej nr 708 na odcinku Ozorków– Warszyce – Stryków – Niesułków wraz zrealizacją obwodnicy miasta Stryków”.

 

Nowa obwodnica Strykowa

W Strykowie oddano do użytkowania nową obwodnicę miasta, biegnącą w ciągudrogi wojewódzkiej nr 708. W ten sposób zakończono ostatni etapprzy realizacji największej inwestycji drogowej WojewództwaŁódzkiego.

 

Stryków ? miasto po drodze

Stryków, niewielkie miasteczko w województwie łódzkim, wostatnim czasie zyskało na znaczeniu. Głównie dzięki temu, żekrzyżują się tu główne drogi – autostrada A1 i autostrada A2.Dodatkowo w ostatnich dniach otwarto obwodnicę Strykowa w ciągu drogiwojewódzkiej nr 708. Dzięki temu niemal „wszystkie drogi prowadządo Strykowa”, a miasto rozkwita.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018