Wyszukiwałeś:

71

. Znaleziono 160 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 71

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 160 wszystkich):

71 mln zł na polskie skrzyżowania

Zostanie przebudowanych 25 najbardziej niebezpiecznych skrzyżowań w całymkraju. Wesprze ją finansowo Unia Europejska, korzystając ze środkówSektorowego Programu Operacyjnego - Transport - informuje GDDKiA. Realizacjaprojektu wyniesie 71 mln złotych.

 

Łódzkie zdąży na Euro

Minister Infrastruktury, Cezary Grabarczyk zaprezentował, podczas spotkania wUrzędzie Wojewódzkim w Łodzi, plany związane z rozbudowąinfrastruktury drogowej w województwie łódzkim. Rozmawiano przedewszystkim o priorytetach na Euro 2012.

 

Gdynia: Otwarto kolejną arterię

Zakończył się trwający od połowy 2005 roku remont jednej z głównycharterii Gdyni, ulicy Janka Wiśniewskiego. Koszt modernizacji dwukilometrowejtrasy, będącej ważnym elementem systemu drogowego miasta, to ponad 71,5 mlnzł.

 

Smart z nowymi technologiami

Od października 2008 roku modele smart fortwo napędzane benzynowymi silnikamio mocy 45 kW/61 KM i 52 kW/71 KM zostaną wyposażone w hybrydowy układnapędowy micro-hybrid (mhd) wraz z automatyczną funkcją start-stop. Nowetechnologie mają zmniejszyć spalanie średnio o 8 procent w cyklu mieszanym inawet do 20 procent w trybie jazdy miejskiej.

 

Nowy Avensis od 71.500 zł

Do polskich salonów Toyoty wjeżdża właśnie najnowsza, trzecia jużgeneracja modelu Avensis. Auto dostępne będzie od 71.500 zł w przypadkuwersji sedan, zaś za wersję kombi trzeba będzie zapłacić 3 tys. złwięcej.

 

Nowa Toyota Avensis w Polsce + [VIDEO]

Trzecie wcielenie samochodu, który tym razem został zaprojektowany,stylizowany i wyprodukowany w Europie wjechał właśnie do Polski i zaczynaszturm na segment D. Nowa Toyota Avensis jest już dostępna w salonach od71.500 złotych.

 

Eksport znacznie zwolnił

Dane dotyczące zeszłorocznego eksportu polskiej branży motoryzacyjnej wdalszym ciągu są analizowane przez Polską Izbę Motoryzacji. Wiadomo jużjednak, że w ostatnich miesiącach eksport znacznie zwolnił. Po 11 miesiącach2008 roku osiągnął wartość 16,71 mld euro.

 

Euro NCAP: Zwycięski Chevrolet, porażka Toyoty

Czy są takie marki samochodowe, o których modelach można z pełnymprzekonaniem powiedzieć, iż na pewno są bezpieczne? I na odwrót. Czy oniektórych można z góry być pewnym, że w kwestiachbezpieczeństwa do prymusów nie należą? Teoretycznie mogło by sięwydawać, że tak jest, choć najnowsze wyniki testów zderzeniowych EuroNCAP nieco zmieniają takie proste spojrzenie na te sprawy.

 

Zmiany na mapie dróg krajowych

Budowa szos, ulic lub obwodnic wpłynęła za zmiany na mapie drógkrajowych. Od pierwszego stycznia 2010 roku kilka odcinków drógstraciło status krajowych, pojawiły się też nowe. Poniżej na podstawieinformacji GDDKiA prezentujemy wykaz zmian.

 

71 procent kierowców jeździ za szybko!

71% kierowców, jadąc przekracza dozwoloną prędkość. Blisko cotrzeciej osobie zdarza się jeździć nawet o ponad 50 km/h szybciej niżpozwalają na to przepisy! To wyniki najnowszej sondy przeprowadzonejwspólnie przez Szkołę Jazdy Renault.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017