Wyszukiwałeś:

710

. Znaleziono 13 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 710

Spróbuj też wyszukać: 12 83

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 13 wszystkich):

Ruszyła budowa terminalu w Gdańsku

W Gdańsku rozpoczęła się budowa największego, nowoczesnego terminalukontenerowego w Polsce. Dzięki inwestycji możliwości przeładunkowegdańskiego portu zwiększą się do 1 mln kontenerów rocznie.

 

Honda Element: Niezły puzzle!

Z wprowadzeniem na rynek w 2003 roku modelu Honda Element, japoński producentpokazał wszystkim, co jego zdaniem znaczy kreatywność w motoryzacji.

 

Mitsubishi: 16 miesiąc w górę

Przedstawiciele Mitsubishi Motors Corporation zaprezentowali wyniki produkcjiglobalnej oraz dane dotyczące sprzedaży i eksportu koncernu na rynku wJaponii. Sierpień 2006 roku okazał się 16 z rzędu miesiącem wzrostu dlajapońskiej marki.

 

RSMP: Francuski lew znów atakuje

Francuz Bryan Bouffier (Peugeot 207 S2000) nie potrzebował zbyt wiele czasu abyna nowo odnaleźć się w Rajdowych Samochodowych Mistrzostwach Polski. AktualnyMistrz Polski ponownie okazał się szybszy od polskiej czołówkizawodników i zdecydowanie zwyciężył w drugiej rundzie sezonu, RajdzieKrakowskim.

 

Łódź: Radni chcą trzeciego wariantu S14

Budowa zachodniej obwodnicy Łodzi (drogi ekspresowej S14) wywołuje ogromnekontrowersje. Mieszkańcy są niezadowoleni z dwóch opracowanychwariantów trasy, a radni miejscy domagają się przygotowania kolejnego,trzeciego wariantu przebiegu drogi.

 

WRC: Solberg prowadzi u siebie

Petter Solberg (Citroen Xsara WRC) wygrał wczoraj (12.02.) pierwsząpróbę swojego domowego Rajdu Norwegii, drugiej eliminacji mistrzostwświata - superoes o długości dwóch kilometrów rozegrany natorze wyścigowym kłusaków Bjerke Travbane w Oslo.

 

Remont drogi z Łodzi do Konstantynowa

W poniedziałek (28 lipca) rozpoczęła się przebudowa drogiwojewódzkiej nr 710 z Łodzi do Konstantynowa Łódzkiego.Inwestycja potrwa do 2010 roku. Przewidywane koszty przebudowy drogi wynosząokoło 16,5 mln. zł. 

 

Kolejny etap inwestycji na DW 710

Trwa remont drogi wojewódzkiej nr 710. Jeszcze w lipcu drogowcyrozpoczęli prace przygotowawcze na odcinku Szadek – Kwiatkowice (woj.łódzkie). Dzięki inwestycji nowa nawierzchnia będzie poszerzona, cowpłynie w efekcie nie tylko na komfort jazdy, ale przede wszystkim poprawibezpieczeństwo kierowców i pieszych.

 

Wszystkich Świętych: komunikacyjny horror - kilkaset utrudnień na głównych drogach

Jak co roku w Dzień Wszystkich Świętych i Zaduszki trzeba się liczyć zogromnym natężeniem ruchu drogowego. Spora część osób, by odwiedzićcmentarze będzie musiała przyjechać z odległych stron Polski, co znajdzieodzwierciedlenie na krajowych szlakach komunikacyjnych.  A tu kumulacjaprac i zmiany organizacji ruchu mogą spowodować, że w te dni czekakierowców komunikacyjny horror. Warto zatem przed podróżąprześledzić informacje o utrudnieniach i zmianach w organizacji ruchusamochodowego i poszukać trasy alternatywnej.

 

Więcej pieniędzy na drogi w Łódzkiem

Radni Sejmiku Województwa Łódzkiego uchwalili budżet regionu na2010 rok. Ponad 40% wydatków województwa pochłoną inwestycje, zczego zdecydowana większość środków trafi do Zarządu DrógWojewódzkich w Łodzi na modernizację infrastruktury drogowej.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017