Wyszukiwałeś:

713

. Znaleziono 9 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 713

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 9 z 9 wszystkich):

Udany rok Skody

Wyniki finansowe Skoda Auto oraz Grupy Skoda Auto za 2005 rok sporządzonewedług Międzynarodowych Standardów Raportowania Finansowego IFRS zostałyprzedstawione na corocznej konferencji prasowej w Mlada Boleslav.

 

Warszawa potrzebuje systemu obwodnic

Co zrobić, żeby w 2025 roku Warszawy nie objął całkowity paraliżkomunikacyjny? Jak rozwiązać narastające problemy korków? Co zrobić, by nadmiastem na zawsze nie zawisł smog? Zdaniem ekspertów odpowiedzi jest prosta ibrzmi: obwodnica! A właściwie - system obwodnic. Konieczna jest budowa tras S7i S8 oraz Południowej Obwodnicy Warszawy.

 

Actyon Sports, L200, Navara, Ranger: Bitwa pickupów

Pick-upy. Jeszcze kilka lat temu samochody tak rzadko spotykane na polskichdrogach, jak banany i mandarynki w sklepach w czasach realnego socjalizmu.Obecnie przeżywają boom popularności w naszym kraju, głównie zasprawą możliwości odliczenia pełnego podatku VAT przy zakupie.Sprawdziliśmy, co jeszcze są w stanie zaoferować auta z paką. Na tapecieMitsubishi L200, Nissan Navara, Ford Ranger i Ssangyong Actyon Sports

 

Paliwowa zmowa

5,5 mln kary mają zapłacić PKN Orlen i Lotos za zmowę sprzed lat. Zdaniemurzędu anytmonopolowego firmy ustaliły, w jaki sposób wycofać z rynkubenzynę U-95.

 

Połączą Łódź z autostradą

W ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiegona lata 2007-2013 powstaną dwie trasy, które skomunikują południoweczęści Łodzi z węzłami na autostradzie A1.

 

Łódzkie inwestuje w drogi wojewódzkie

W ostatnich dniach grudnia 2008 roku uchwalony został budżetwojewództwa łódzkiego na rok 2009. Zakłada on najwyższe whistorii wydatki inwestycyjne. Najwięcej środków, bo aż ponad 222 mlnzł przeznaczono na modernizację dróg wojewódzkich.

 

Polska: Lancer przyciąga klientów Mitsubishi

Czerwcowe wyniki sprzedaży Mitsubishi w Polsce (578 aut, o 37% więcej niżprzed rokiem) potwierdziły dotychczasowy trend wzrostowy japońskiej marki,który trwa nieprzerwanie od ponad 2 lat. Najlepiej sprzedającym sięmodelem jest Lancer.

 

Więcej pieniędzy na drogi w Łódzkiem

Radni Sejmiku Województwa Łódzkiego uchwalili budżet regionu na2010 rok. Ponad 40% wydatków województwa pochłoną inwestycje, zczego zdecydowana większość środków trafi do Zarządu DrógWojewódzkich w Łodzi na modernizację infrastruktury drogowej.

 

Remonty i nowe drogi w lubuskim

Samorząd woj. lubuskiego przyjął harmonogram budów i przebudówplanowanych do realizacji z budżetu województwa lubuskiego na lata2009-2016. Harmonogram obejmuje 86 zadań proponowanych do sfinansowania nałączną wartość szacunkową 713,77 mln zł.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017