Wyszukiwałeś:

716

. Znaleziono 10 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 716

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 10 wszystkich):

VW ponownie na czele

Marka Volkswagen ponownie awansowała na pierwsze miejsce w Europie podwzględem liczby sprzedanych nowych samochodów. Na drugą pozycję zepchniętezostało Renault.

 

Doposażona R-Klasa

Znakomicie sprzedająca się nowa Klasa R Mercedesa oferowana będzie z dwiemanowymi jednostkami napędowymi. Od jesieni paleta silników tego modelupowiększy się o wersje R 280 CDI 4Matic i R 63 AMG 4Matic.

 

25 milionów Golfów

Volkswagen świętuje. W macierzystej fabryce koncernu w Wolfsburgu zostałwyprodukowany 25-milionowy egzemplarz najpopularniejszego modelu Golf.

 

BLS kombi także na bioetanol

Po premierze na targach we Frankfurcie Cadillac BLS kombi zadebiutuje naeuropejskim rynku już jesienią tego roku. Jako pierwszy Cadillac w Europie,BLS (także wersja sedan) oferowany będzie w wersji przystosowanej do zasilaniabioetanolem.

 

Fiorino Qubo - osobowy dostawczak Fiata

Już wkrótce segment rynkowy osobowych kombivanów powiększy sięo kolejnego gracza. W tureckiej fabryce Tofas w Bursie ruszyła produkcja FiataFiorino Qubo, będącego owocem współpracy włoskiego koncernu zfrancuską grupą PSA.

 

Nowe samochody dla policji

W ubiegłym tygodniu informowaliśmy o wygranym przez Kię przetargu na dostawędla polskiej policji ponad 2.500 egzemplarzy modelu cee'd. Jak się okazuje, tonie jedyne zakupy, jeśli chodzi o auta, jakie w tym i przyszłym roku dokonapolicja w naszym kraju.

 

Rozwój filii ciężarowych w Inter Cars S.A

Dostosowując się do potrzeb rynku i oczekiwań klienta, niektóre zfilii IC rozszerzyły swój asortyment o części do pojazdówużytkowych.

 

Spada sprzedaż samochodów użytkowych

W sierpniu br. sprzedaż samochodów dostawczych i ciężarowychwyniosła 3428 auta i była mniejsza o 1953 sztuki w porównaniu doanalogicznego okresu podał Polski Związek Przemysłu Motoryzacyjnego (PZPM).

 

Audi przekroczyło plany

„Z rozmachem rozpoczynamy rok 2010 i chcemy ponownie sprzedać milionsamochodów”. tymi słowami prezes Audi AG, Rupert Stadlerpodsumował wyniki sprzedaży z ubiegłego roku. Sprzedając 949.700samochodów Audi znacznie przekroczyło plan sprzedaży.

 

PZPM: sprzedaż samochodów użytkowych w grudniu 2009

Po raz pierwszy od długiego czasu, dane firm członkowski PZPM przynosząchociaż odrobinę optymizmu. Grudzień, jako jedyny miesiąc w ubiegłym roku,przyniósł wzrost sprzedaży nowych samochodów użytkowych. Choćspecjaliści już przewidują poprawę sprzedaży, na razie mimo lepszychwyników w końcówce roku, wydaje się, że jest to nadal bardzosłabe światło w ciemnym tunelu. Branża nadal jest na sporym minusie - wcałym bowiem 2009 roku sprzedano 51 716 samochodów. Było to mniej o 28894 (35,8%) niż w 2008 roku.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017