Wyszukiwałeś:

72

. Znaleziono 167 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 72

Spróbuj też wyszukać: 74 443

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 167 wszystkich):

Otwarcie obwodnicy Rawy Mazowieckiej

Dzisiaj została przekazana do ruchu obwodnica Rawy Mazowieckiej (droga krajowanr 72). Nowa trasa ma długość 3,4 km. Realizacja projektu trwała niespełna18 miesięcy. Wartość kontraktu wyniosła 6 mln euro, z czego 2,6 mlndołożyła Unia Europejska.

 

Sposoby poprawy bezpieczeństwa na drogach

Na zlecenie Komendy Głównej Policji CBOS zapytał Polaków o sposoby poprawybezpieczeństwa na polskich drogach. 84 proc. badanych jako najskuteczniejszywskazało kontrolę trzeźwości. Niewiele mniej (72 proc.) ankietowanychwybrało budowę nowych dróg.

 

Łódź: nowy wiadukt na DK 72

Kierowcy mogą już przejeżdżać przez nowo wybudowany wiadukt na ul.Brzezińskiej w Łodzi. Ulica Brzezińska jest fragmentem drogi krajowej nr 72,będącej głównym szlakiem komunikacyjnym łączącym Łódź z RawąMazowiecką, a także z drogą ekspresową nr 8 (Warszawa - Wrocław). Dlamieszkańców Łodzi droga krajowa nr 72 to również popularna trasa doWarszawy.

 

Wojnicz czeka na obwodnicę

Z początkiem czerwca 2007 oddana zostanie do użytku obwodnica Wojnicza wciągu drogi krajowej nr 4 Kraków - Tarnów. Budowa, którejinwestorem jest krakowski oddział GDDKiA, rozpoczęła się w październiku2005 r. i wyniesie łącznie ponad 72 mln zł. Na tą inwestycję mieszkańcygminy i podróżujący wzdłuż krajowej czwórki czekali od dawna.

 

Nowe Mondeo od 72.800 zł

Mimo iż nowy Ford Mondeo nie jest jeszcze dostępny w polskich salonachsprzedaży, ogłoszony został już cennik i rozpoczęła się jego sprzedaż.Najtańsza wersja Ambiente z silnikiem 1,6 110 KM (zarówno 5-, jak i4-drzwiowa) kosztuje 72.800 zł.

 

Poczuj różnicę za 72.800 zł

Pod hasłem "poczuj różnicę" będzie lansowana na naszym rynkuczwarta generacja Forda Mondeo. Samochód ten przeszedł na tyle poważną iudaną metamorfozę, że z pewnością poradziłby sobie z funkcjonowaniem podcałkowicie nową nazwą. Mimo iż jego sprzedaż i machina marketingowa nieruszyły jeszcze pełną parą, to i tak zdążył ściągnąć tłumy dosalonów.

 

Coraz większa wartość marki Hyundai

Hyundai zajął 72. miejsce w tegorocznej edycji rankingu wartości marek 2007Best Global Brands przygotowywanym wspólnie przez Business Week orazInterbrand.

 

Modernizacja Zakopianki Kraków - Myślenice

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad podpisała kontrakt naroboty budowlane w ramach przebudowy drogi krajowej Nr 7 Kraków-Chyżnena odcinku Kraków-Myślenice wraz z poprawą odwodnienia w granicachistniejącego pasa drogowego. Prace na blisko 30 kilometrowym odcinku wyniosą231,72 mln złotych.

 

Droga Wojewódzka 933 za 72 mln

Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego poinformował orozpoczęciu modernizacji drogi wojewódzkiej nr 933 na blisko 26 kmodcinku z Brzeszcz do Chrzanowa, wraz z budową wiaduktu nad torami klejowymi wKroczymiechu.

 

Kolejne remonty w Łodzi

Zarząd Dróg i Transportu w Łodzi przeznaczy w tym roku na remontyłódzkich ulic rekordową kwotę 25,5 mln zł. Wymiana zniszczonychnawierzchni wiąże się niestety z utrudnieniami w ruchu.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017