Wyszukiwałeś:

721

. Znaleziono 13 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 721

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 13 wszystkich):

Projekty kluczowe Mazowsza: lotniska, drogi, kolej

Zarząd Województwa Mazowieckiego dokonał wyboru projektów kluczowych wramach Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007-2013. Spośród 166złożonych projektów wyłoniono 26 w tym trzy dotyczące Warszawy. Łącznawartość zaakceptowanych wniosków to 2,8 mld zł, z czego dofinansowanie wramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego wyniesie ok. 1,8 mld zł

 

Inwestycje i środowisko

Konflikt o lokalizację obwodnicy Augustowa w dolinie Rospudy na dobrą sprawępokazał, że niemożliwa jest racjonalna bez emocji i epitetów debatamiędzy ekologami i inwestorami. Każda ze stron okopała się na swoichpozycjach zapominając, że często prawda leży po środku.

 

Szansa na lepsze podwarszawskie drogi

Jakie w perspektywie najbliższych lat są szanse usprawnienia połączeńkomunikacyjnych regionu otwockiego ze stolicą oraz rozwoju sieci transportowej?Szansa istnieje – na pewno tworzą ją dostępne dla regionu mazowieckiegośrodki funduszy Unii Europejskiej, przyznane w perspektywie budżetowej2007-2013. Wykorzystanie tej szansy jednak nie będzie łatwe.

 

Transportowe priorytety Warszawy przed EURO 2012

Odciążenie Okęcia, rozbudowa dróg wojewódzkich, usprawnieniepołączeń transportowych Warszawy z regionem - to najważniejsze zadania zzakresu transportu, jakie planują władze Warszawy i Mazowsza w związku zprzygotowaniami do Euro 2012.

 

Przebudują warszawską wylotówkę na Puławy?

Władze woj. mazowieckiego i lokalni samorządowcy zastanawiają się namożliwościami przebudowy drogi wojewódzkiej nr 801 – trasywylotowej z Warszawy w kierunku Puław.

 

Przebudowa DK nr 79

Planowana jest modernizacja drogi krajowej nr 79, na odcinkuPiaseczno-Góra Kalwaria, wraz z budową obwodnicy Góry Kalwarii, wciągu dróg nr 50 i 79. W tej chwili trwają prace projektowe ainwestycja powinna być zrealizowana do połowy 2011 roku.

 

F1: Ferrari dało znak

Pierwszy, pełny dzień testów nowych bolidów F1, w którychwzięła udział większa część zespołów zakończył się wczoraj natorze w Walencji. Chyba wszystko układa się po myśli szefów Ferrari.Felipe Massa i aktualny mistrz świata F1, Kimi Raikkonen byli najszybsi podczaswtorkowej sesji.

 

Warszawa: Będzie „wylotówka” na Kraków

Wojewoda Mazowiecki wydał decyzję o środowiskowych uwarunkowaniachdotyczącą budowy drogi ekspresowej S8 na odcinku Salomea – Wolica, wrazz powiązaniem z drogą krajową nr 7. Przybliża to powstanie nowej drogiwylotowej na Kraków i Katowice.

 

Nowy przebieg DW 721 w Lesznowoli

Marszałek Województwa Mazowieckiego podpisał z Wójtem GminyLesznowola porozumienie dotyczące budowy obwodnicy Lesznowoli w ciągu drogiwojewódzkiej nr 721. Prawdopodobnie obwodnica będzie krzyżować się zdrogą ekspresową S7.

 

Szansa na płd. wylot z Warszawy na Kraków i Katowice

Nowa propozycja służąca rozwiązaniu wieloletniego konfliktu związanego zprotestami odnośnie lokalizacji przecięcia tras S7 i S8 na odcinku Salomea– Wolica - jest prezentowana podczas konsultacji społecznych 5 i 6 maja.Planowany termin realizacji inwestycji to IV kwartał 2009 – II kwartał2012.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017