Wyszukiwałeś:

722

. Znaleziono 24 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 722

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 24 wszystkich):

Zrodzony na torze wyścigowym

Nowy Mercedes-Benz SLR "722 Edition" ma wszelkie cechy rasowego samochoduwyścigowego. Ten supersportowy, dopracowany pod każdym względem pojazd mawyższą moc, jeszcze lepsze zestrojenie układu jezdnego i zdecydowaniesportowy charakter wnętrza.

 

DaimlerChrysler w Paryżu

Podczas nadchodzących targów motoryzacyjnych w Paryżu, koncernDaimlerChrysler zamierza zaprezentować szereg nowych modeli, a takżerozwiązań przeznaczonych dla przemysłu motoryzacyjnego, ze szczególnymwskazaniem na systemy bezpieczeństwa.

 

VW na czele, Fiat ze sporym wzrostem

We wrześniu, spośród wszystkich liczących się na europejskim rynku mareksamochodowych, Fiat zanotował największy wzrost sprzedaży. Liderem sprzedażypozostaje jednak niezmiennie Volkswagen.

 

Mostowe obietnice dla Warszawy....

Władze Warszawy ogłosiły przetarg na projekt budowlany Trasy Krasińskiegowraz z mostem przez Wisłę. "W przyszłym roku wybrany zostanie wykonawca,a na wiosnę 2008 r. rozpoczną się prace budowlane. Całość będzie gotowa w2010 roku" - obiecuje Kazimierz Marcinkiewicz. Mając na uwadze ostatnioskładane deklaracje (dot. Mostu Północnego) do 2010 roku powinny powstaćdwie nowe przeprawy przez Wisłę w Warszawie. Poczekamy, zobaczymy....

 

Warszawa: zdążyć z mostem Krasińskiego

Kończy się I etap przetargu na projekt mostu Krasińskiego w Warszawie.Drogowcy chcą by prace budowlane ruszyły jak najwcześniej - na wiosnę 2008r., tak by cała inwestycja była gotowa w 2010 roku. Szacowany koszt budowycałej trasy to 479 mln zł.

 

Dobry początek roku

W lutym polskie fabryki wyprodukowały łącznie 62 465 samochodów osobowych idostawczych. To o blisko 8,5% więcej niż przed rokiem.

 

Trzej chętni na most Krasińskiego

Otwarto oferty w przetargu na wykonanie dokumentacji technicznej mostuKrasińskiego w Warszawie. Arteria ma połączyć ulicę Budowlaną naBródnie z placem Wilsona na Żoliborzu. Projekt ma powstać w ciągu 240dni od dnia podpisania umowy.

 

Przebudowa DK nr 79

Planowana jest modernizacja drogi krajowej nr 79, na odcinkuPiaseczno-Góra Kalwaria, wraz z budową obwodnicy Góry Kalwarii, wciągu dróg nr 50 i 79. W tej chwili trwają prace projektowe ainwestycja powinna być zrealizowana do połowy 2011 roku.

 

SLR 722 to za mało...

Po tym jak pojawiły się pierwsze informacje o Mercedesie SLR Mclaren 722,którego moc miała wynosić dokładnie tyle ile cyfrowy przyrostek,emocje były na wysokim poziomie. Niestety opadły jak tylko samochódtrafił do sprzedaży. Okazało się, że dysponuje mocą "jedynie"650 KM. Firma Renntech postanowiła zatrzeć złe wrażenie.

 

SLR kończy karierę

Brytyjsko-niemieckim owocem romansu McLarena i Mercedesa jestsupersamochód SLR. Jego cykl życiowy miał trwać siedem lat. W tymczasie miało powstać 3.500 egzemplarzy. Realia rynkowe były nieco bardziejbrutalne. Mimo tego auto na dobre zapisało się w kartach historii motoryzacji,zwieńczając dzieło specjalną edycją SLR Stirling Moss.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017