Wyszukiwałeś:

724

. Znaleziono 8 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 724

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 8 z 8 wszystkich):

Jamniki z Bolechowa

Na warszawskich drogach, w połowie lat dziewięćdziesiątych pojawił siępierwszy niskopodłogowy autobus przyjazny pasażerom, a w szczególnościpasażerom niepełnosprawnym.

 

Więcej klasy S

Na początku tygodnia koncern DaimlerChrysler poinformował o poszerzeniu ofertyswojej flagowej limuzyny. Mercedes klasa S znajdzie się teraz w sprzedażyjako: S320 i S600.

 

Bezpośrednie inwestycje zagraniczne 2005r.

W 2005 r. PAIiIZ zamknęła 46 projektów inwestycyjnych o łącznej wartości 1942,1 mln Euro. Inwestorzy zagraniczni zadeklarowali utworzenie w Polsce 24 095nowych miejsc pracy. Wśród inwestycji dominowały sektory: motoryzacyjny,elektroniczny, AGD, BPO, R&D oraz spożywczy.

 

S7 Białobrzegi - Jedlińsk

GDDKiA poinformowała o otwarciu ofert na przebudowę drogi krajowej numer 7 naodcinku Białobrzegi - Jedlińsk. Przedsięwzięcie obejmuje przebudowęistniejącej drogi krajowej nr 7 oraz budowę drugiej, nowej jezdni (po stroniewschodniej) na odcinku Białobrzegi - Jedlińsk o długości 15,6 km.

 

Rekordowe inwestycje w 2006r.

Według PAIiIZ napływ bezpośrednich inwestycji zagranicznych w I kw. 2006 rokuosiągnął rekordową wartość 3,3 mld USD. "W tym roku osiągniemyzałożone 10 miliardów," zapowiedział prezes PAIiIZ Adam Żołnowski.

 

Najbezpieczniejszy rok na drogach

Jak wynika z danych Komendy Głównej Policji miniony rok byłnajbezpieczniejszym rokiem na polskich drogach na przestrzeni ostatnich 17 lat.

 

Transportowe priorytety Warszawy przed EURO 2012

Odciążenie Okęcia, rozbudowa dróg wojewódzkich, usprawnieniepołączeń transportowych Warszawy z regionem - to najważniejsze zadania zzakresu transportu, jakie planują władze Warszawy i Mazowsza w związku zprzygotowaniami do Euro 2012.

 

373 mln na mazowieckie drogi wojewódzkie

Mazowiecki Zarząd Dróg Wojewódzkich w Warszawie przedstawiłplany związane z modernizacją sieci drogowej w 2009 roku. Na remonty iutrzymanie dróg wojewódzkich w tym roku zostaną przeznaczone 373mln zł, co pozwoli na przebudowę 150 km tras.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017