Wyszukiwałeś:

73

. Znaleziono 180 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 73

Spróbuj też wyszukać: utrudnienia na drodze 73 fotoradar na 73 kamienica

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 180 wszystkich):

Remont DK 73 w Smęgorzowie

Rozpoczęły się prace związane z modernizacją odcinka drogi krajowej nr 73 wSmęgorzowie. Drogowcy do końca miesiąca powinni wyremontować ponad 2 kmdrogi.

 

Przebudowa drogi krajowej nr 73

Rozstrzygnięto przetarg na opracowanie dokumentacji projektowej namodernizację 28 km odcinka drogi krajowej nr 73 ze Szczucina do Tarnowa.Dokumentacja ma powstać w ciągu 18 miesięcy, co pozwoli zakończyć remontodcinka pod koniec 2011 roku.

 

Węzeł Kielce na półmetku

Dobiegają końca prace przy czterech wiaduktach powstających w ramach węzłaKielce Północ. Inwestycja realizowana od lipca ubiegłego roku, u zbiegudróg krajowych nr 7 i 73, ma zostać w całości zrealizowana do końcaczerwca 2009 roku.

 

Nowa wylotówka z Kielc coraz bliżej

Trwają przygotowanie do modernizacji drogi krajowej nr 73 z Kielc do WoliMorawickiej, wraz z budową obwodnicy Morawicy i Woli Morawickiej. Jeżeli udasię wkrótce uzyskać decyzje lokalizacyjne, to nowa wylotówka zKielc będzie budowana w latach 2009-2011.

 

Kielce: Ostatnia decyzja lokalizacyjna dla DK 73

Kielecki oddział Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostradpoinformował o wydaniu ostatniej, trzeciej decyzji lokalizacyjnej dla nowegoprzebiegu drogi krajowej nr 73 na odcinku Kielce – Wola Morawicka.Realizację inwestycji zaplanowano na lata 2009-2011.

 

Kielce: Odcinek DK 73 już gotowy

Od 4 grudnia bieżącego roku kierowcy mogą już korzystać z dwujezdniowegoodcinka drogi krajowej nr 73 od granicy Kielc do Wiśniówki. Blisko 3 kmfragment to pierwszy oddany do użytku odcinek drogi wybudowanej w ramachpowstającego węzła Kielce Północ.

 

DK 73 do remontu

Trwają przygotowania do modernizacji drogi krajowej nr 73 Szczucin –Tarnów. Do 13 marca bieżącego roku mieszkańcy gmin, przez któreprzebiega trasa, mogą poznać plany dotyczące inwestycji. Jest szansa, żeremont drogi ruszy już w drugiej połowie przyszłego roku.

 

Poparcie dla drogi nr 73

GDDKiA nie zamierza w najbliższym czasie realizować budowy drugiego pasa drogikrajowej nr 73 wraz z obwodnicą Morawicy i Woli Morawickiej w woj.świętokrzyskim. Lokalne władze i mieszkańcy będą bronić  inwestycji.

 

Są pieniądze na drogę 73

Ministerstwo Infrastruktury znalazło pieniądze na wykupy gruntów iprzygotowanie dokumentacji modernizacji drogi krajowej 73. Wkrótcebędzie mógł ruszyć przetarg na wykonanie projektu obwodnicy.

 

Zaczną projektować DK 73 i obwodnicę Morawicy

Umowa na zaprojektowanie odcinka drogi krajowej 73 od granic Kielc do WoliMorawickiej wraz z obwodnicą Morawicy została zawarta między kieleckimoddziałem Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad a wyłonioną wprzetargu krakowską firma projektową MGGP S.A. Opracowanie kompletnejdokumentacji projektowej dla drogi krajowej nr 73 wraz z uzyskaniem pozwoleniana budowę ma trwać 13 miesięcy. Po tym okresie planowany jest przetarg narealizację inwestycji. Prace projektowe kosztować będą blisko 800 tysięcyzłotych.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017