Wyszukiwałeś:

732

. Znaleziono 5 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 732

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 5 z 5 wszystkich):

Delphi stawia na Europę Środkowo - Wschodnią

Delphi Corporation, jeden z największych na świecie dostawców rozwiązańelektronicznych i technologii systemowych odnotowuje znaczący rozwój w EuropieŚrodkowo-Wschodniej. Spośród 21 jednostek organizacyjnych w tej częściEuropy aż 7 znajduje się w Polsce.

 

Australijska Skoda

Skoda dostarcza właśnie pierwsze egzemplarze samochodów do klientów wAustralii. Rozpoczyna działalność na piątym kontynencie z siecią czternastupunktów dealerskich. Firma właśnie zainaugurowała ekspansję rynkowąwyraźnym akordem podczas Międzynarodowego Salonu Samochodowego w Sydney.

 

Czarne chmury nad A2?

Czy kontrolowana przez Jana Kulczyka firma Autostrada Wielkopolska podbije cenęza budowę na Euro 2012 autostrady A2 do Niemiec, chociaż koszty budowydróg w Polsce gwałtownie spadają?

 

Które zimówki warto, a których nie należy kupować (185/60 R14)

Jeśli sprawdzą się ostatnie prognozy pogody, to czeka nas już wkrótcepierwszy tegoroczny atak zimy. Jeśli w związku z tym planujesz zakup oponzimowych, to ten artykuł może okazać się bardzo pomocny. Prezentujemy bowiemnajnowsze testy opon zimowych, jakie przeprowadzili specjaliści z niemieckiegoautomobilklubu ADAC. Dziś opony o rozmiarze 185/60 R14 T.

 

Rusza rozbudowa DW 732

Mazowieccy drogowcy rozpoczęli rozbudowę 17 km drogi wojewódzkiej nr732 relacji Przytyk – Gózd. Droga ta łączy krajową 7 z drogąwojewódzką nr 740. Roboty potrwają do września 2011 r.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017