Wyszukiwałeś:

74

. Znaleziono 158 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 74

Spróbuj też wyszukać: 764

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 158 wszystkich):

Droga 74 pilnie potrzebna

Budowa drogi ekspresowej nr 74 znalazła się w "Harmonogramie budowyautostrad i dróg ekspresowych na lata 2007-2013". "Trzebazrobić wszystko, aby przyspieszyć tę niezwykle ważną dla regionuinwestycję" - Włodzimierz Wójcik, wojewoda świętokrzyski.

 

Świętokrzyskie krajówki w TEN-T

Żadna ze świętokrzyskich dróg nie została zakwalifikowana doTranseuropejskiej Sieci Transportowej TEN-T, kiedy to negocjowaliśmy ten układw 2002 roku. Teraz w TEN-T mają szansę znaleźć się drogi krajowe nr 7 i 74.

 

Podglądają kierowców na drogach krajowych

Na świętokrzyskim odcinku drogi krajowej nr 74 pojawiła się nowa kamerarejestrująca sytuację na drodze. Jest to jedno z wielu urządzeń dziękiktórym poprzez stronę internetową Generalnej Dyrekcji DrógKrajowych i Autostrad można sprawdzić warunki drogowe na najważniejszychtrasach.

 

Bezpieczniej na DK 74

Kielecki oddział Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostradpoinformował o zakończeniu remontu odcinka drogi krajowej nr 74 Kielce –Cedzyna. Inwestycja była odpowiedzią na starania mieszkańców Cedzyny,domagających się poprawy bezpieczeństwa.

 

Dziesięciu chętnych na obwodnicę Kraśnika

W przetargu na budowę obwodnicy Kraśnika w ciągu drogi krajowej nr 74,ogłoszonym przez lubelski oddział Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych iAutostrad, swoje oferty złożyło dziesięć firm. Teraz GDDKiA ma 90 dni naostateczny wybór wykonawcy.

 

Budimex-Dromex wybuduje obwodnicę Kraśnika

W listopadzie przyszłego roku pojedziemy obwodnicą Kraśnika leżącą wciągu drogi krajowej nr 74. GDDKiA w Lublinie podpisała umowę o wartościponad 89 mln zł z firmą Budimex-Dromex. Prace rozpoczną sięnajpóźniej 4 maja.

 

Obwodnica Kraśnika na start

Już 25 kwietnia rozpoczną się prace przy budowie obwodnicy Kraśnika w ciągudrogi krajowej nr 74. Lubelski Oddział GDDKiA przekazał już wykonawcy placbudowy przyszłej obwodnicy. Prace mają potrwać do listopada 2010 roku.

 

Przebudowa mostu na DK 74

11 maja rozpoczęły się prace związane z przebudową mostu przez rzekęBiała Łada w ciągu drogi krajowej nr 74 (woj. lubelskie). Prace wiążą sięz utrudnieniami dla kierowców, które potrwają do grudnia br.

 

Rozpoczęcie budowy obwodnicy Kraśnika

Symbolicznym wbiciem łopaty przypieczętowano 18 maja rozpoczęcie budowyobwodnicy Kraśnika w ciągu drogi nr 74. Kierowcy z nowej trasy skorzystają wlistopadzie przyszłego roku. Koszt jej budowy wraz z przygotowaniemdokumentacji, wykupem gruntu i nadzorem wyniesie 115,8 mln zł (pierwotnieszacowano na 161,1 mln zł).

 

Ruszyła budowa wschodniej wylotówki z Kielc DK 74

Symbolicznym wbiciem pierwszej łopaty zaczęła się 17 czerwca 2009 budowaWylotu Wschodniego drogi ekspresowej nr 74 z Kielc w kierunku Lublina iRzeszowa. Prace rozpoczęły się w miejscowości Cedzyna przy moście. WylotWschodni to inwestycja ważna nie tylko dla kierowcówpodróżujących drogą 74, ale i mieszkańców Kielc. Nowa drogaekspresowa zastąpi bowiem zatłoczoną i zniszczoną obecną wylotową ulicęSandomierską.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017