Wyszukiwałeś:

740

. Znaleziono 32 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 740

Spróbuj też wyszukać: bmw740d bmw 740

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 32 wszystkich):

Avanti!

Do sprzedaży na naszym rynku trafiła właśnie wersja kombi najnowszejgeneracji modelu A6, czyli wg, nazewnictwa niemieckiej firmy, A6 Avant.

 

Volkswagen Golf Plus: Więcej niż Golf

Volkswagen Golf Plus to nie jest typowy minivan zbudowany na bazie modelukompaktowego, jaki dość często jest oferowany przez różne koncerny.Takim autem w gamie niemieckiej marki jest bowiem Touran.

 

PIM - III spotkanie poddostawców członków Izby

W dniach 28 i 29 marca br. w Bielsku-Białej odbyło się pierwsze w tym rokuspotkanie członków Polskiej Izby Motoryzacyjnej oraz firm związanych zsektorem poddostawców motoryzacyjnych.

 

Nissan zza wschodniej granicy

Nissan Motor Company potwierdził wczoraj swoje najbliższe plany dotyczącefabryki w St. Petersburgu. Prezes koncernu, Carlos Ghosn, ogłosił podczaskonferencji prasowej w Tokio, że inwestycja ta pochłonie około 200 milionówdolarów.

 

Co z Delphi w Polsce?

"Jednostki Delphi w Polsce są w dobrej kondycji finansowej, mająkonkurencyjną strukturę kosztów oraz zróżnicowaną bazę klientów. Staleinwestujemy i zwiększamy zatrudnienie. Niektóre z naszych zakładów majązapewnione kontrakty nawet do 2012 roku" - Marek Adamiak, prezes Delphi wPolsce.

 

10 milionów w 101 lat

Od 1905 r., czyli daty powstania pierwszego samochodu w historii koncernu zMlada Boleslav, Skoda wyprodukowała już 10 milionów aut. Jubileuszowymmodelem, który opuścił linię produkcyjną 13 lipca, jest srebrna SkodaOctavia Combi.

 

Całoroczny kabriolet

Wchodzący właśnie do sprzedaży na polskim rynku Volkswagen Eos, wgprzedstawicieli koncernu to "365-Days-a-Year Cabriolet", który madoskonale sprawdzić się zarówno latem, jak i zimą.

 

Prace nad "siódemką"

W zatwierdzonym przez rząd programie budowy dróg, związanym zmistrzostwami Euro 2012, znalazła się droga krajowa nr 7. Planowany terminzakończenia inwestycji to listopad 2011 r.

 

Oddano odcinek DW 740

2,5 mln zł kosztował remont blisko 1,5 km drogi na terenie gminyGłowaczów (woj. mazowieckie) w ciągu drogi wojewódzkiej numer740. Cała inwestycja zakończy się latem br.

 

Rusza rozbudowa DW 732

Mazowieccy drogowcy rozpoczęli rozbudowę 17 km drogi wojewódzkiej nr732 relacji Przytyk – Gózd. Droga ta łączy krajową 7 z drogąwojewódzką nr 740. Roboty potrwają do września 2011 r.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017