Wyszukiwałeś:

75

. Znaleziono 709 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 75

Spróbuj też wyszukać: zaslepki do progów polo VW Polo 1 2 TDI BlueMotion 87g Trendline filtr paliwa rover 75

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 709 wszystkich):

Rover 75: Arystokrata szos

Dostojny, wyważony, powściągliwy... Prawdziwy dżentelmen. Choć stać go nawiele, nie pokazuje swojej siły zbyt agresywnie. Ma nieskazitelne maniery i,jak na arystokratę przystało, dba o komfort swoich gości.

 

75. Międzynarodowy Salon Samochodowy Genewa 2005

W dniach 3-13 marca odbędzie się pierwsza, a zarazem jedna z najważniejszychtegorocznych wystaw motoryzacyjnych na naszym kontynencie. Jednocześnie,będzie to już jej setna, jubileuszowa edycja. Tak jak i podczas poprzednich,podziewane jest wiele premier nowych aut oraz zawsze ciekawychprototypów. Mojeauto.pl dostarcza informacje o nich na bieżąco.

 

75. Międzynarodowy Salon Samochodowy Genewa 2005

Trwa 75. Międzynarodowy Salon Samochodowy w Genewie. Po dwudniowych dniachotwartych dla dziennikarzy z całego świata, od wczoraj hale centrum PalExposą otwarte dla wszystkich automaniaków.

 

Przebudowa DK 75

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad oddział w Krakowiepoinformowała o trwających konsultacjach społecznych w sprawie rozbudowydrogi krajowej nr 75 na odcinku Krzyżówka - Tylicz - Muszynka.

 

Modernizacja DK 75

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad oddział w Krakowie od 12listopada bieżącego roku będzie prowadzić konsultacje społeczne w sprawiemodernizacji 11 km odcinka drogi krajowej nr 75 z Krakowa do Targowiska.

 

Protest przeciwko DK 75

Mieszkańcy miejscowości położonych wzdłuż drogi krajowej nr 75 na odcinkuKrzyżówka - Tylicz - Muszynka, protestują przeciwko wariantommodernizacji drogi, proponowanym przez Generalną Dyrekcję DrógKrajowych i Autostrad.

 

Remont zamiast nowej drogi

Krakowski oddział Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostradplanował budowę nowego przebiegu drogi krajowej nr 75 od miejscowościKrzyżówka do granicy państwa. Niestety po przeanalizowaniu wszystkichwariantów, bardziej opłacalny wydaje się remont istniejącej trasy.

 

Małopolska: ruszają prace drogowe i mostowe

Zaraz po świętach ruszają prace na drogach krajowych w Małopolsce.Utrudnienia dla kierowców będą spore bo przebudowany będzie odcinek DK75 na trasie Szarów – Targowisko  oraz autostradowa obwodnicaKrakowa na odcinku od węzła w Opatkowicach do ulicy Kąpielowej. Modernizowanebędą także niektóre obiekty mostowe w województwie.

 

Zamknięta DK 75 Szarów – Targowisko

Od 8 czerwca odcinek dk 75 pomiędzy Szarowem a Targowiskiem zostanie zamkniętydla ruchu na najbliższe 3 miesiące. Ruch zostanie poprowadzony objazdami.

 

75 lat Jaguara

W tym roku upływa 75 rocznica powstania nazwy Jaguar. W ciągu zaledwie trzechlat firma przeprowadziła rewitalizację oferty modelowej marki Jaguarwypuszczając na rynek trzy piękne i szybkie samochody.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017