Wyszukiwałeś:

764

. Znaleziono 11 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 764

Spróbuj też wyszukać: 766 784

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 11 wszystkich):

70 mln zł na drogi wojewódzkie w Świętokrzyskim

Ponad 70 milionów złotych przeznaczy w tym roku na inwestycje,modernizacje oraz bieżące utrzymanie dróg wojewódzkichŚwiętokrzyski Zarząd Dróg Wojewódzkich. Najważniejszeinwestycje to zakończenie przebudowy dróg Krajno Pierwsze –Górno, Wola Jachowa – Huta Nowa oraz Morawica –Pińczów.

 

Powstanie most na Wiśle w Połańcu

Budowa mostu na Wiśle oraz przebudowa drogi wojewódzkiej Nr 764 zotwarciem komunikacyjnym na kierunku Rzeszów – Kielce to niezbędnainwestycja zarówno dla województwa świętokrzyskiego jak ipodkarpackiego. Inwestycja wyniesie prawie 49 mln euro.

 

100 000 Audi w Chinach

Audi podliczyło swoje bilanse na rynku chińskim za rok 2007. W ubiegłym rokuw Chinach i Hongkongu niemiecki producent sprzedał 101 996 pojazdów. Towzrost aż o 25% w porównaniu z rokiem 2006.

 

Odbicie od dna

Rok 2007 był w końcu udanym dla większości działających w Polscekoncernów motoryzacyjnych. Łączna sprzedaż nowych samochodówwzrosła w ubiegłym roku o 22,9% i na koniec grudnia wyniosła 293.319 sztuk.

 

Powstanie nowy most na Wiśle

Województwo podkarpackie chce wspólnie z województwemświętokrzyskim wybudować nowy most na Wiśle w Połańcu. W ramach inwestycjiwartej około 500 mln zł, oprócz budowy samego mostu, zmodernizowanezostaną także odcinki drogi wojewódzkiej nr 764.

 

Nie było kolejnego rekordu produkcji

W maju nie udało się powtórzyć ustanowionego w kwietniu rekordowegopoziomu produkcji przemysłu motoryzacyjnego. Pomimo dobrej kondycji branży,maj był gorszy o ponad 12%, co było spowodowane m.in. dwoma długimiweekendami.

 

Kolejne inwestycje na świętokrzyskich drogach

Urząd Marszałkowski Województwa Świętokrzyskiego poinformował owydaniu decyzji lokalizacyjnych dla rozbudowy drogi wojewódzkiej nr 755 ibudowy mostu w ciągu drogi krajowej nr 79. Podpisano także preumowę na most wPołańcu.

 

Samorządowcy chcą mostu w Połańcu

Przedstawiciele władz samorządowych podpisali umowę dotyczącąwspółfinansowania i opracowania projektu związanego z budową mostu wPołańcu oraz modernizacją drogi wojewódzkiej nr 764. Inwestycjabędzie prowadzona w dwóch województwach.

 

Kolejne 240 km nowych dróg już w przyszłym roku

Według wstępnych szacunków Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych iAutostrad w 2009 roku polska sieć drogowa wydłuży się o około 240 km.Powstanie ponad 90 km autostrad oraz ponad 140 km dróg szybkiego ruchu iobwodnic miast. To niestety nieco mniej niż w obecnym roku.

 

Kolejny krok w sprawie mostu w Połańcu

Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego poinformował opodpisaniu umowy na opracowanie koncepcji nowego mostu na Wiśle w Połańcu.Inwestycja obejmuje także rozbudowę drogi wojewódzkiej nr 764 orazpołączenie z drogą wojewódzką nr 875.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017