Wyszukiwałeś:

768

. Znaleziono 12 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 768

Spróbuj też wyszukać: 761 79 973

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 12 wszystkich):

Za kółkiem S-Maxa i Galaxy

Ford S-Max oraz nowy Ford Galaxy to najnowsze modele w klasie vanów, którymiFord będzie chciał zdominować ten dość popularny segment samochodów.

 

Będą lepsze drogi na południu

Świętokrzyskie poprzez wspólne projekty z regionem małopolskim dążydo poprawy dróg na południu regionu. Przez realizację inwestycjicałościowo, w obu województwach jednocześnie jest szansa, żeprzebudowane zostaną najważniejsze drogi łączące oba województwa.

 

70 mln zł na drogi wojewódzkie w Świętokrzyskim

Ponad 70 milionów złotych przeznaczy w tym roku na inwestycje,modernizacje oraz bieżące utrzymanie dróg wojewódzkichŚwiętokrzyski Zarząd Dróg Wojewódzkich. Najważniejszeinwestycje to zakończenie przebudowy dróg Krajno Pierwsze –Górno, Wola Jachowa – Huta Nowa oraz Morawica –Pińczów.

 

Łańcuszek po pieniądze na budowę dróg

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad (GDDKiA) poinformowała obraku środków na uregulowanie zobowiązań wobec wykonawcówrealizowanych inwestycji drogowych. Zgodnie z procedurą MinisterstwoTransportu wysłało wnioski o fundusze do Ministerstwa Rozwoju Regionalnego,które po rozpatrzeniu skieruje je do Ministerstwa Finansów, a to zkolei zajmie się wypłatą funduszy dla sektora transportu. W dalszejkolejności sektor transportu przekaże środki GDDKiA, która uregulujezobowiązania.

 

Modernizacja DW 768

Urząd Marszałkowski Województwa Świętokrzyskiego poinformował, żeinwestycja związana z modernizacją drogi wojewódzkiej nr 768, naodcinku przebiegającym przez miasto i gminę Działoszyce, uzyskała pozytywnąopinię ze strony Zarządu Województwa.

 

Przebudują DW 768

Wspólne działania urzędników umożliwią szybszą realizacjęprzebudowy drogi wojewódzkiej nr 768 na odcinku Koszyce – Brzesko.Droga ta jest częścią planu połączenia północnej częściwojewództwa małopolskiego z przejściami granicznymi na południu.

 

Miliony na świętokrzyskie drogi

Urząd Marszałkowski Województwa Świętokrzyskiego poinformował opodpisaniu pierwszych pre-umów na realizację projektów drogowychw ramach Regionalnego Programu Operacyjnego. Łączna wartość pięciu zadań,dotyczących dróg wojewódzkich, to blisko 250 mln zł.

 

25 mln na poprawę bezpieczeństwa w Małopolsce

W 2008 roku na zadania związane z poprawą poziomu bezpieczeństwa ruchudrogowego na małopolskich drogach krajowych przeznaczono 25 mln zł. Pieniądzete zostaną wydane w ramach programu Drogi Zaufania – Bezpiecznych Osiem,który obejmie najważniejsze trasy w regionie.

 

Bezpieczne drogi w Małopolsce

Województwo małopolskie jest liderem działań prowadzących do poprawystanu bezpieczeństwa na drogach. W latach 2007-2013 w ramach MałopolskiegoRegionalnego Programu Operacyjnego na rozwój infrastruktury drogowejprzeznaczono ponad 280 mln euro.

 

Szczurowa będzie miała obwodnicę

Gmina Szczurowa (woj. małopolskie) będzie miała nową obwodnicę w ciągudrogi wojewódzkiej nr 768. Zarząd Dróg Wojewódzkich wKrakowie podpisał umowę z wykonawcą prac budowlanych. Inwestycja pochłonieblisko 52 miliony. Pierwsi kierowcy przejadą nową obwodnicą już za dwa lata.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017