Wyszukiwałeś:

77

. Znaleziono 159 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 77

Spróbuj też wyszukać: droga 77 7 s7

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 159 wszystkich):

Wspólna obwodnica

W styczniu br. samorządy Stalowej Woli i Niska wspólnie z rzeszowskimoddziałem GDDKiA podpisały trójstronne porozumienie w sprawie budowyobwodnicy dla obu miast. Obwodnica powstanie w ciągu drogi krajowej nr 77 natrasie Sandomierz – Stalowa Wola – Nisko – Jarosław –Przemyśl do granicy z Ukrainą.

 

Skanska wyremontuje DK 77

Firma Skanska podpisała umowę na modernizacje 5,4 km odcinka drogi krajowej nr77 Lipnik – Przemyśl. Prace będą prowadzone na odcinku łączącymStalową Wolę i Nisko. Rozpoczęty właśnie remont ma potrwać do listopadabieżącego roku.

 

Sandomierz: Mota-Engil zbuduje most

Kielecki oddział Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostradrozstrzygnął przetarg na budowę mostu przez Wisłę w Sandomierzu w ciągudrogi krajowej nr 77. Komisja przetargowa wyłoniła najtańszą ofertę,którą złożyła firma Mota-Engil.

 

Sandomierz: Wybudują most za 80 mln zł

Prezes Urzędu Zamówień Publicznych pozytywnie zaopiniował wynikprzetargu na budowę mostu w Sandomierzu w ciągu drogi krajowej nr 77. Dziękitemu będzie można podpisać umowę z firmą Mota-Engil, którarozpocznie prace budowlane już wiosna przyszłego roku.

 

Sandomierz: Rusza projektowanie mostu

Rozpoczęły się prace związane z projektowaniem nowego mostu w Sandomierzu wciągu drogi krajowej nr 77. W siedzibie kieleckiego oddziału GeneralnejDyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad miała miejsce pierwsza radaprojektu. Inwestycja będzie kosztować ponad 80 mln zł.

 

Jest decyzja dla obwodnicy Leżajska

Rzeszowski oddział Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostradpoinformował o wydaniu decyzji lokalizacyjnej dla pierwszego etapu obwodnicyLeżajska w ciągu drogi krajowej nr 77. Trasa klasy GP będzie liczyć prawie4,2 km.

 

One-77 jeszcze do wzięcia

Fani marki Aston Martin i potencjalni nabywcy tego drogiego cuda na pewno sięucieszą. Pomimo plotek, jakie niedawno okrążyły świat, ściśle limitowanyAston Martin One-77 jest jeszcze do kupienia.

 

Tak będzie wyglądać nowy most w Sandomierzu

Już wiadomo, jak będzie wyglądał nowy most przez Wisłę w Sandomierzu,który znajdzie się w ciągu drogi krajowej nr 77. Projektanci z BiuraProjektowo-Badawczego Dróg i Mostów Transprojekt Warszawazaprezentowali właśnie wizualizację obiektu.

 

One-77 gotowy do produkcji

Aston Martin One-77 został po raz pierwszy zaprezentowany podczas tegorocznychtargów motoryzacyjnych w Genewie. Jednak nie był to samochódgotowy do wyjechania na drogi. Raczej była to techniczna ilustracja samochodu.

 

W 2011 r. powstanie nowy most w Sandomierzu

Wojewoda świętokrzyski wydał pozwolenie na budowę mostu przez Wisłę wSandomierzu w ciągu drogi krajowej nr 77. Prace powinny rozpocząć się wpołowie sierpnia. Koszt zadania to 80,4 mln złotych. Zakończenie planowanejest w 2011 roku.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017