Wyszukiwałeś:

773

. Znaleziono 7 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 773

Spróbuj też wyszukać: 775

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 7 z 7 wszystkich):

33 km odnowionej drogi

Ponad 30 mln zl pochłonął zakończony właśnie remont 33-kilometrowegoodcinka drogi nr 773 Sieniczno - Wesoła w województwie małopolskim. 22 mlnzł (75%) przeznaczonych na ten cel pochodziło ze środków ZPORR.

 

Obwodnica Ojcowskiego Parku Narodowego

Jeszcze w ubiegłym roku Rada Powiatu w Krakowie podjęła uchwałę o budowieobwodnicy Ojcowskiego Parku Narodowego. Inwestycja na trasie Sąspów -Bukowiec – Sułoszowa wyniesie około 15 mln zł. Obwodnica damożliwość uporządkowania ruchu tranzytowego i turystycznego na terenieOjcowskiego Parku Narodowego.

 

Nissan X-Trail: Identyczny, choć zupełnie inny

Wprowadzając na rynek nową generację modelu każdy producent stara się daćklientom jak najwięcej nowych rozwiązań, dzięki którym będą sięoni wyróżniać na drodze. Mogłoby się wydawać, że styliści Nissanacałkowicie zapomnieli o tym, projektujące drugą generację modelu X-Trail.Jednak to tylko pozory.

 

Produkcja samochodów zaczyna spadać

W porównaniu z poprzednim miesiącem, w październiku 2008 roku poziomprodukcji samochodów osobowych i dostawczych w Polsce zmniejszył się o14,3%. Cała tegoroczna produkcja jest wyższa niż w ubiegłym roku, ale widaćjuż oznaki postępującego kryzysu.

 

Godzilla z Teksasu

Firma Hennessey Performance Engineering zrobiła mały, świąteczny prezent dlawszystkich fanów Nissana GT-R. Mająca siedzibę w Teksasie firmaopracowała zestaw, dzięki któremu bardzo szybki Nissan będzie poprostu - jeszcze szybszy.

 

Passaty i Golfy najczęściej kradzione

Choć samochód staje się dobrem dostępnym niemal dla każdego zanaprawdę niewielkie pieniądze, wciąż musimy się liczyć z możliwościąjego kradzieży. W ubiegłym roku na terenie naszego kraju skradzione zostały wsumie 22.773 pojazdy, co jest najniższym wynikiem od 1993 roku. Nie zmieniasię natomiast kolejność najbardziej popularnych modeli wśródzłodziei.

 

Wirtualna przejażdżka po polskim torze F1

W ostatni weekend listopada miała miejsce uroczysta premiera pierwszego wPolsce wirtualnego toru Formuły 1. LG Electronics, globalny i technologicznypartner F1 – organizator ogólnopolskiego plebiscytu na najlepsząlokalizację toru F1 w Polsce, przeniósł zwycięski projekt dowirtualnej rzeczywistości.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017