Wyszukiwałeś:

775

. Znaleziono 45 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 775

Spróbuj też wyszukać: 964

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 45 wszystkich):

Wszystko o samochodach Volkswagen Vento

Czterodrzwiowy Volkswagen Vento zbudowany został w oparciu o trzecią generację Volkswagena Golfa, w przeciwieństwie do poprzednich dwóch generacji, które nosiły nazwę Jetta (na rynku amerykańskim niewiele różniące się auto wciąż nosiło nazwę Jetta). Produkcja Volkswagena Vento ruszyła w 1992 roku...

Zobacz także: Katalog wersji/modeli, Raport awaryjności DEKRA, Opony - rozmiary i ciśnienie, Części samochodowe i dużo więcej...

 

Peugeot 308: NIE POLECAM !!!!

2 Po przejechaniu służbową 308 4500km (1miesiąc)zapaliło mi się sprzęgło z nie znanych przyczyn. Serwis peugeotaobciążył mnie za naprawę kwotą 13000zł, i według nich ta naprawa niepodlega gwarancji. Jestem kierowcą od 12 lat i pierwszy raz podczas ...

 

Wątek na forum: W Polsce brakuje pięciodrzwiowych Civiców

pamiętam, ze kiedyś tak było ze skoda felicia, po wyjeździe z salonu mozna było sprzedać nowe auto drożej niż w salonie. A ostatnio chyba było 6 miesięcy w 2003 na nowego avensisa. ~znafca

 

Hyundai NEOS-II na targach w Tokio

Na targach motoryzacyjnych w Tokio, które odbędą się 22 październikatego roku zostanie pokazane nowe auto studyjne firmy Hyundai Motor Company.

 

Fiat Croma: CD nastąpił - Croma jedzie dalej

"Dawno, dawno temu" - choć nie bo tylko kilkanaście lattemu..."za górami, za lasami" - wcale bo w całejEuropie..."żył sobie samotnie" - po pierwsze nie żył, tylkojeździł, a po drugie nie samotnie bo poprzedni model Cromy miał aż ponad430.000 klonów.

 

Rządowe wydatki

W tym roku rząd zamierza wydać ponad 5,7 mld zł na budowę dróg i autostrad.Około 1,7 mld zł przeznaczone zostanie na budowę autostrad, co ma przyczynićsię do oddania w 2006 roku 200 km autostrad. Wydatki na drogi ekspresowewyniosą 2,1 mld zł, na obwodnice - 544 mln zł, a na przebudowę dróg - 1,6mld zł.

 

Premiera Forda Focusa CNG

Podczas międzynarodowych Targów Motoryzacyjnych AMI Lipsk zostaniezaprezentowany nowy Ford Focus CNG. Na wspólnym stoisku Forda oraz firmyCNG-Technik GmbH można będzie zobaczyć nowy, "ekologiczny" produkt koncernuzasilany gazem ziemnym.

 

Hyundai i30 - nowy kompakt, nowe nazewnictwo

Wraz z nowym modelem klasy średniej niższej Hyundai będzie chciałuszczknąć większą część europejskiego tortu segmentu kompaktów.Jednocześnie zapoczątkowane zostanie całkowicie nowe nazewnictwo samochodówtej koreańskiej marki.

 

Hyundai i30 kombi

Po premierze 5-drzwiowej wersji modelu i30 podczas tegorocznych targów wGenewie, teraz przyszedł czas na wersję kombi tego auta, której światowapremiera odbyła się na wystawie w Seulu.

 

Bezpieczne drogi w Małopolsce

Województwo małopolskie jest liderem działań prowadzących do poprawystanu bezpieczeństwa na drogach. W latach 2007-2013 w ramach MałopolskiegoRegionalnego Programu Operacyjnego na rozwój infrastruktury drogowejprzeznaczono ponad 280 mln euro.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018