Wyszukiwałeś:

775

. Znaleziono 13 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 775

Spróbuj też wyszukać: 964

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 13 wszystkich):

Rządowe wydatki

W tym roku rząd zamierza wydać ponad 5,7 mld zł na budowę dróg i autostrad.Około 1,7 mld zł przeznaczone zostanie na budowę autostrad, co ma przyczynićsię do oddania w 2006 roku 200 km autostrad. Wydatki na drogi ekspresowewyniosą 2,1 mld zł, na obwodnice - 544 mln zł, a na przebudowę dróg - 1,6mld zł.

 

Premiera Forda Focusa CNG

Podczas międzynarodowych Targów Motoryzacyjnych AMI Lipsk zostaniezaprezentowany nowy Ford Focus CNG. Na wspólnym stoisku Forda oraz firmyCNG-Technik GmbH można będzie zobaczyć nowy, "ekologiczny" produkt koncernuzasilany gazem ziemnym.

 

Hyundai i30 - nowy kompakt, nowe nazewnictwo

Wraz z nowym modelem klasy średniej niższej Hyundai będzie chciałuszczknąć większą część europejskiego tortu segmentu kompaktów.Jednocześnie zapoczątkowane zostanie całkowicie nowe nazewnictwo samochodówtej koreańskiej marki.

 

Hyundai i30 kombi

Po premierze 5-drzwiowej wersji modelu i30 podczas tegorocznych targów wGenewie, teraz przyszedł czas na wersję kombi tego auta, której światowapremiera odbyła się na wystawie w Seulu.

 

Kolejne koreańskie kombi

Koreański bratanek modelu Kia cee`d będzie teraz dostępny także w wersjikombi. Na targach we Frankfurcie jest obecnie prezentowany Hyundai i30 CW. Wjego konwencjonalnym nadwoziu zawarta jest nowoczesna filozofia markiintegrująca elementy samochodu z segmentu crossover.

 

Milion bez 5,5 tys.

Naprawdę niewiele zabrakło, by w 2007 roku została pokonana bariera milionasprowadzonych do Polski samochodów używanych. Według danychMinisterstwa Finansów nasi rodacy przywieźli w ubiegłym roku do kraju wsumie 994.564 auta.

 

Rekordowy Chrysler

Rok 2007 zakończył się dla Chrysler LLC rekordowym wynikiem sprzedaży238.218 pojazdów, co oznacza pobicie wszelkich poprzednichrekordów sprzedaży w historii koncernu  – także i tegosprzed 10 laty.

 

Porsche RS Spyder 2008

Odnoszący wiele sukcesów sportowy prototyp Porsche RS Spyder wystartujew 2008 roku w dwóch specyfikacjach. Obie będą brały udział wamerykańskich i europejskich wyścigach serii Le Mans.

 

Bezpieczne drogi w Małopolsce

Województwo małopolskie jest liderem działań prowadzących do poprawystanu bezpieczeństwa na drogach. W latach 2007-2013 w ramach MałopolskiegoRegionalnego Programu Operacyjnego na rozwój infrastruktury drogowejprzeznaczono ponad 280 mln euro.

 

Siedmiomiejscowa Exiga już w sprzedaży

Subaru wprowadziło właśnie do sprzedaży siedmiomiejscowe kombi, co oczywistedla tej japońskiej marki, z napędem na cztery koła. Niestety, auto będzieoferowane wyłącznie na rynku japońskim.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017