Wyszukiwałeś:

777

. Znaleziono 14 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 777

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 14 wszystkich):

9. rok rekordów

Rok po roku, przez kolejnych dziewięć lat Toyota zwiększała swoją sprzedażna europejskim rynku. W ubiegłym roku sprzedaż na Starym Kontynencie wyniosła964.208 nowych aut.

 

DW 777 Sandomierz – Zawichost ma szansę na remont

Nareszcie pojawiła się realna szansa na gruntowny remont drogiwojewódzkiej prowadzącej z Sandomierza do Zawichostu. Modernizacja trasynumer 777 znalazła się na liście priorytetowych inwestycji województwaświętokrzyskiego.

 

Snobistyczny Cayman S

Niektóre samochody są na tyle ładne, że nie trzeba w nich nicpoprawiać, żeby robiły jeszcze większe wrażenie. Porsche Cayman S widocznietaki nie jest. Studio projektowe Porsche Design, znane jak dotąd zróżnych "przemysłowych" projektów wzięło sprawy wswoje ręce i stworzyło ciekawą serię budzącą większy zachwyt.

 

Będą modernizowane DW w Świętokrzyskim

Urząd Marszałkowski Województwa Świętokrzyskiego poinformował oumieszczeniu na liście Planu Inwestycyjnego RPO projektu przebudowy drogiwojewódzkiej nr 776 na odcinku Kraków-Busko Zdrój. To niejedyna inwestycja w regionie.

 

Milion bez 5,5 tys.

Naprawdę niewiele zabrakło, by w 2007 roku została pokonana bariera milionasprowadzonych do Polski samochodów używanych. Według danychMinisterstwa Finansów nasi rodacy przywieźli w ubiegłym roku do kraju wsumie 994.564 auta.

 

Priorytety Polski Wschodniej zatwierdzone

Ministerstwo Rozwoju Regionalnego poinformowało, że minister ElżbietaBieńkowska zatwierdziła szczegółowy opis osi priorytetówProgramu Operacyjnego Rozwój Polski Wschodniej na lata 2007-2013.Wśród priorytetów znajdują się także działania związane zrozwojem sieci drogowej.

 

Wojna na konie nadal trwa

Niedawno pisaliśmy o słowach szefa AMG, który zapowiadał żezakończyła się wojna na konie mechaniczne w firmie AMG. Może tam tak, ale napewno nie w firmie Renntech, która właśnie pokazała wzmocnionąwersję Mercedesa SLR.

 

777KM w maszynie Noviteca

Firma Novitec specjalizuje się w tuningowaniu samochodów z Maranello. Napodstawie doświadczeń uzyskanych przez wieloletnią współpracę zproducentem włoskich supersamochodów inżynierowie postanowili tym razemopracować swój własny model.

 

Kolejny czarny, długi weekend

Choć tegoroczny 15. sierpnia wypadł w sobotę, w związku z czym nie mieliśmytypowego długiego weekendu, to i tak na drogach było niebezpiecznie. Naszczęście nie aż tak, jak we wcześniejszych wakacyjnych weekendach.

 

Mniej używanych

Bieżący rok już z całą pewnością nie będzie rekordowym pod względemprzywiezionych do kraju samochodów używanych. Po ośmiu miesiącach rokudo Polski trafiło bowiem o 41,5% mniej aut niż w ubiegłym roku.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017