Wyszukiwałeś:

78

. Znaleziono 149 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 78

Spróbuj też wyszukać: 79 78 kije 47

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 149 wszystkich):

Omijamy Kije

Została otwarta obwodnica miejscowości Kije, leżąca w ciągu drogi krajowejnr 78 na terenie województwa świętokrzyskiego. Roboty trwały od sierpnia2004 roku. Koszt inwestycji wyniósł ogółem 19,1 mln zł. Środkipochodziły z budżetu państwa.

 

Utrudnienia na DK 78 w Gliwicach

Przez rok będzie zamknięty fragment drogi krajowej nr 78 poza granicami Gliwic(ulica Tarnogórska). Utrudnienia czekają na kierowców wjeżdżających iopuszczających miasto w kierunku północnym.

 

Utrudnienia na DK 78 w Rybniku

Od poniedziałku, 12 marca br., wznowione zostaną prace drogowe zawiązane zprzebudową ul. Gliwickiej i Rybnickiej w Rybniku (droga krajowa nr 78).Docelowo roboty prowadzone będą na pięciu odcinkach, na których ruchkierowany będzie za pomocą wahadłowych sygnalizacji świetlnych.

 

Przygotowania do remontu trasy Kraków – Wolbrom

Władze woj. małopolskiego przymierzają się do modernizacji drogiwojewódzkiej nr 794 na odcinku od granic Krakowa do granicwojewództwa.

 

Skanska wybuduje obwodnicę Siewierza

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad podpisała umowędotyczącą budowy obwodnicy Siewierza w ciągu drogi krajowej nr 78. W ramachkontraktu firma Skanska zbuduje 5,7 km dwujezdniową drogę. Koszt tejinwestycji to 225 mln zł.

 

Ponad 170 mln na remonty świętokrzyskich dróg

W tym roku kielecki oddział Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych iAutostrad będzie dysponować rekordową kwotą, która zostanieprzeznaczona na remonty nawierzchni. Za ponad 170 mln zł wyremontowane zostanądrogi o łącznej długości 115 km.

 

Powstaje obwodnica Siewierza

Powstaje obwodnica Siewierza (woj. śląskie), która ma ogromne znaczeniedla ruchu tranzytowego przebiegającego przez miasto drogą krajową nr 1(Częstochowa – Bielsko-Biała) i drogą krajową nr 78 (Gliwice –Tarnowskie Góry – Kielce).

 

Koniec remontu na DK 78 w Wodzisławiu Śląskim

Zakończył się remont drogi krajowej nr 78 w Wodzisławiu Śląskim. Prace na2,2 km odcinku wyniosły prawie 19 mln zł. DK 78 jest główna arteriąmiasta.

 

Obwodnica Jędrzejowa z funduszy Rozwój Polski Wschodniej

Ponad 100 mln zł dofinansowania ma zasilić budowę  obwodnicy Jędrzejowaw ciągu drogi krajowej 78. To pierwszy wniosek o dofinansowanie inwestycjidrogowej w ramach Programu Operacyjnego Rozwój Polski Wschodniej.

 

Jest przetarg na północną obwodnicę Jędrzejowa

Ogłoszono przetarg na budowę północnej obwodnicy Jędrzejowa w ciągudrogi krajowej nr 78. Inwestycja szacowana jest na około 200 mln zł z czegoponad 100 milionów wyniesie dofinansowanie w ramach unijnego ProgramuOperacyjnego Rozwój Polski Wschodniej.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017