Wyszukiwałeś:

780

. Znaleziono 30 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 780

Spróbuj też wyszukać: 780 wypadek

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 30 wszystkich):

Opóźnienia na Zakopiance

Poważny niepokój budzi brak postępu prac na budowie drogi ekspresowej S7pomiędzy Myślenicami a Lubniem. Inwestycja ruszyła w listopadzie 2004 roku,termin zakończenia kontraktu upływa za 13 miesięcy. Wykonawca MOTA - ENGIL macoraz mniejsze szanse na wywiązanie się z kontraktu w terminie.

 

Dodge Caliber już w produkcji

1 lutego uruchomiona została produkcja samochodu Dodge Caliber w zakładachBelvidere Assembly Plant (Illinois). Fabryka ta jest zdolna do jednoczesnejprodukcji trzech różnych modeli oraz pilotażowej produkcji czwartego.

 

Zmiany w LSSE pod nowe inwestycje

Szykują się zmiany w Legnickiej SSE. Projekt zmian granic przygotowany zostałm.in. pod inwestycje dwóch firmy z sektora motoryzacyjnego. Firma Elton i Gotecplanują zainwestować łącznie około 50 mln złotych i utworzyć 285 miejscpracy na obszarze Środa Śląska.

 

Nowy Sprinter już w sprzedaży

Nowa generacja jednego z najbardziej popularnych aut dostawczych, jakim jestMercedes Sprinter, pojawiła się właśnie w sprzedaży na naszym rynku.

 

Caliber w opałach

Problemy dotyczące produkcji nadwozia dotykają nowego modelu Dodge Caliber.Nowoczesna fabryka Chryslera posiada usterkę, która skutecznie spowalniamontaż samochodu, wobec czego zapotrzebowanie klientów przekracza możliwościprodukcyjne.

 

Droga Kraków - Chełmek po remoncie

Zakończyły się prace modernizacyjne drogi wojewódzkiej 780 Kraków -Chełmek. Koszt modernizowanego odcinka od Alwernii do Chełmka wyniósł ponad12 milionów złotych, z czego ponad 70% sfinansowała Unia Europejska.

 

Renault i Nissan w Indiach

Renault i Nissan zawarło porozumienie z rządem indyjskiego stanu Tamil Nadu wsprawie utworzenia kompleksu zakładów samochodowych w miejscowościOragadam. Łączna wartość inwestycji ma pochłonąć z budżetu francuskiegoi japońskiego producenta aż 780 mln euro.

 

Małopolskie skorzysta z unijnych dotacji

Małopolski Zarząd Dróg Wojewódzkich jest pierwszym wnioskodawcąo środki finansowe pochodzące z Unii Europejskiej w ramach MałopolskiegoRegionalnego Programu Operacyjnego. Łączna suma dziesięciu projektówto 530 mln zł.

 

Bezpieczne drogi w Małopolsce

Województwo małopolskie jest liderem działań prowadzących do poprawystanu bezpieczeństwa na drogach. W latach 2007-2013 w ramach MałopolskiegoRegionalnego Programu Operacyjnego na rozwój infrastruktury drogowejprzeznaczono ponad 280 mln euro.

 

Mocarz z Hiszpanii

Już wiemy jak wyglądałby Dodge Viper gdyby powstał na południu Europy.Hiszpania również doczekała się swojego supersamochodu. Firma GTAzaprezentowała ciekawy projekt pod maską którego kryje się V10 o mocy780 koni mechanicznych.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017