Wyszukiwałeś:

781

. Znaleziono 5 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 781

Spróbuj też wyszukać: 949

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 5 z 5 wszystkich):

Produkcja aut jednak nie przekroczyła miliona

Zgodnie z optymistycznymi prognozami, produkcja samochodów w Polsce w2008 roku miała przekroczyć 1 mln aut. Niestety w związku z kryzysem, a co zatym idzie słabą drugą połową roku, nie udało się osiągnąć tak dobrychwyników. Pomimo tego i tak padł historyczny rekord.

 

Użytkowe Volkswageny tańsze o VAT

Marka Volkswagen Samochody Użytkowe posiada w swojej ofercie szeroką paletęmodeli, które w świetle obowiązujących przepisów, umożliwiająklientom ubieganie się o pełen odpis podatku VAT.

 

Dofinansowanie dla obwodnicy Chrzanowa

Chrzanów otrzymał kolejne dotacje na inwestycje. W ramach MałopolskiegoRegionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007-2013 powstanie obwodnicapółnocno-wschodnia Chrzanowa. Całkowita wartość projektu to ponad 85mln złotych. Obwodnica będzie liczyć prawie 3,5 km.

 

Kto zbuduje autostradową obwodnicę Mińska?

GDDKiA otworzyła oferty na budowę autostradowej (A2) obwodnicy MińskaMazowieckiego. Budowa blisko 21 km obwodnicy powinna ruszyć w III kwartale br.i potrwać dwa lata.

 

Sezon remontowy na wojewódzkich drogach Śląska

Na Śląsku sezon remontowy na drogach wojewódzkich w pełni. Otoprzegląd obecnie występujących utrudnień w ruchu występujących na drogachwojewódzkich.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017