Wyszukiwałeś:

783

. Znaleziono 10 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 783

Spróbuj też wyszukać: 965

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 10 wszystkich):

Skoda poprawia bilans

Skoda Auto sprzedała więcej samochodów w okresie styczeń-listopad 2005 wporównaniu z całym rokiem 2004. Łącznie w br. na rynek trafiło 452 973nowych, czeskich aut.

 

Skoda Praktik już wiosną

Bazująca na modelu Roomster dostawcza Skoda Praktik zadebiutuje na europejskimrynku już wiosną przyszłego roku. Od swego starszego nieco kuzyna różnisię specjalnie zaprojektowaną przestrzenią ładunkową.

 

Będą lepsze drogi na południu

Świętokrzyskie poprzez wspólne projekty z regionem małopolskim dążydo poprawy dróg na południu regionu. Przez realizację inwestycjicałościowo, w obu województwach jednocześnie jest szansa, żeprzebudowane zostaną najważniejsze drogi łączące oba województwa.

 

70 mln zł na drogi wojewódzkie w Świętokrzyskim

Ponad 70 milionów złotych przeznaczy w tym roku na inwestycje,modernizacje oraz bieżące utrzymanie dróg wojewódzkichŚwiętokrzyski Zarząd Dróg Wojewódzkich. Najważniejszeinwestycje to zakończenie przebudowy dróg Krajno Pierwsze –Górno, Wola Jachowa – Huta Nowa oraz Morawica –Pińczów.

 

Obwodnica w programie

Projekt budowy obwodnicy Olkusza trafił na listę kluczowych projektówMałopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego, który będzierealizowany w latach 2007-2013.

 

Gotowy odcinek DW 783

Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego poinformował, że 8stycznia bieżącego roku oddano do użytku zmodernizowany odcinek drogiwojewódzkiej nr 783. W uroczystości wziął udział wicemarszałek,Roman Ciepiela.

 

Skoda Superb w pełnej krasie

Zaprezentowane przed kilkoma tygodniami pierwsze zdjęcie nowej Skody Superb taknaprawdę zbyt wiele nie odkrywało. Teraz flagowa limuzyna Skody zostałaprzedstawiona już w całej okazałości.

 

Rejestracje wzrosły, ale sprzedaż spada

Kwiecień przyniósł pozytywną zmianę w obserwowanych trendach. Wporównaniu do marca, liczba zarejestrowanych nowych samochodówosobowych zwiększyła się. Zanotowany wynik był drugim z kolei w tym roku.Nieco lepszy rezultat uzyskano w styczniu.

 

Bezpieczne drogi w Małopolsce

Województwo małopolskie jest liderem działań prowadzących do poprawystanu bezpieczeństwa na drogach. W latach 2007-2013 w ramach MałopolskiegoRegionalnego Programu Operacyjnego na rozwój infrastruktury drogowejprzeznaczono ponad 280 mln euro.

 

Za kilka lat obwodnica Miechowa

Już za kilka lat kierowcy będą mogli korzystać z nowej obwodnicy Miechowa,która powstanie w ciągu drogi wojewódzkiej nr 783 (woj.małopolskie).

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017