Wyszukiwałeś:

785

. Znaleziono 12 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 785

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 12 wszystkich):

Honda CR-V: W teren i na miasto

W ofercie Hondy funkcję sportowo-rekreacyjnego modelu, z tzw. segmentu SUV,pełni CR-V. Obejrzeliśmy, pojeździliśmy i przetestowaliśmy go wróżnych warunkach.

 

Honda CR-V: SUV z dieslem

To stosunkowo nowe rozwiązanie w autach marki Honda. Zastosowany po razpierwszy w ubiegłym roku w modelu Accord, silnik diesla znacznie poprawiatakże w modelu CR-V zużycie paliwa bez uszczerbku dla osiągów.

 

Skodę Fabia poproszę...

W ciągu ostatnich jedenastu miesięcy 2006 roku najchętniej nabywanymsamochodem w Polsce była Skoda Fabia. Od początku roku na ten modelzdecydowało się 14 921 osób.

 

Polska: Japończycy liderem 4x4

W ciągu pierwszych dziesięciu miesięcy br. Polacy kupili o 70% więcej aut znapędem 4x4 niż w 2006 roku, wynika z raportu IBRM Samar. Liderami wsprzedaży czteronapędówek są marki japońskie, Toyota, Suzuki i Honda.

 

Najchętniej kupowane modele kiedyś i dziś

Firma Samar wpadła na dość ciekawe przeprowadzenie porównaniadotyczącego gustów polskich kierowców i zakupu przez nichsamochodów w na przestrzeni kilkunastu lat. Z opracowanego raportu wynikarównież, że najlepszym rokiem dla firm motoryzacyjnych pod względemliczby sprzedaży nowych aut osobowych był rok 1999.

 

Skanska buduje most przez Pilicę w Maluszynie

Rozpoczęła się budowa nowego mostu przez Pilicę w ciągu drogiwojewódzkiej nr 785 w Maluszynie. Inwestycja realizowana przez firmęSkanska obejmuje także przebudowę 1,5 km odcinka drogi. Zadanie warte ponad 20mln zł zostanie zrealizowane do końca czerwca 2009 roku.

 

Łódzkie inwestuje w drogi wojewódzkie

W ostatnich dniach grudnia 2008 roku uchwalony został budżetwojewództwa łódzkiego na rok 2009. Zakłada on najwyższe whistorii wydatki inwestycyjne. Najwięcej środków, bo aż ponad 222 mlnzł przeznaczono na modernizację dróg wojewódzkich.

 

Kia Soul: Nietypowy crossover

Na polski rynek wjeżdża właśnie całkowicie nowy model - Kia Soul,który ciężko zaklasyfikować do jakiegokolwiek znanego już segmenturynkowego. Poza niekonwencjonalnym wyglądem, jego główną zaletąpowinien być właśnie brak jakiejś bezpośredniej konkurencji, przynajmniejjak na razie, oraz dość przystępna cena.

 

Rozwój filii ciężarowych w Inter Cars S.A

Dostosowując się do potrzeb rynku i oczekiwań klienta, niektóre zfilii IC rozszerzyły swój asortyment o części do pojazdówużytkowych.

 

Nowy most w łódzkim

Kierowcy mogą już korzystać z nowego mostu w miejscowości Maluszyn na drodzewojewódzkiej 785. Zakończono budowę pierwszego podwieszonego mostu wwojewództwie łódzkim.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017