Wyszukiwałeś:

789

. Znaleziono 10 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 789

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 10 wszystkich):

Skoda najlepsza w Polsce

Znamy już podsumowanie wyników sprzedaży nowych samochodów w 2005 roku.Zgodnie z prognozami z ostatnich miesięcy numerem jeden na polskim rynkuzostała Skoda.

 

VW na czele, Polska wciąż słabo

Volkswagen wciąż jest zdecydowanie najbardziej popularną marką samochodowąw Europie. Spośród marek, których sprzedaż w marcu przekroczyła 100 tys.sztuk, VW zwiększył też najbardziej wolumen sprzedaż.

 

Sośnica - Gniazdów do remontu

Od dawna oczekiwany remont drogi wojewódzkiej 789 łączący Gniazdów zSośnicą wkrótce się rozpocznie. W poniedziałek 28 sierpnia podpisano umowęz wykonawcą zadania. W ramach inwestycji przebudowana zostanie nawierzchnia na12,5 kilometrach.

 

Prace Sośnica – Gniazdów za półmetkiem

Zakończył się I etap realizacji remontu drogi wojewódzkiej nr 789 naodcinku Sośnica-Woźniki, o długości 6,7 km. Cała inwestycja obejmującaremont odcinka Sośnica-Gniazdów jest największym kontraktem w historiiZDW w Katowicach. Prace budowlane pochłoną 21,9 mln zł.

 

Wyremontowany odcinek DW 789

Zarząd Dróg Wojewódzkich w Katowicach poinformował ozakończeniu remontu 12,5 km odcinka drogi wojewódzkiej nr 789 z Sośnicydo Gniazdowa.

 

Rekordowa produkcja w 2007 roku

Ubiegły rok był w porównaniu do ostatnich lat rekordowy pod względemwysokości krajowej produkcji samochodów osobowych i dostawczych.Łącznie wyprodukowano prawie 790 tysięcy aut, co stanowi 10% wzrost wstosunku do 2006 roku.

 

Fabia, Yaris, Octavia najpopularniejsze

Po dwóch miesiącach tegorocznej sprzedaży listę najpopularniejszychmodeli na polskim rynku otwierają Skoda Fabia, Toyota Yaris i Skoda Octavia -wynika z raportu firmy Samar. Największy wzrost sprzedaży od początku rokuzanotowała z kolei Toyota Auris.

 

Suzuki w top 10 światowych producentów

Japoński dziennik Nihon Keizai Shimbun of Japan opublikował rankingdziesięciu największych światowych producentów samochodów woparciu o dane za styczeń – czerwiec 2008. Do pierwszej dziesiątki(miejsce 10-te) pierwszy raz w historii wdarła się marka Suzuki.

 

Lekki wzrost w czerwcu

Czerwiec przyniósł nieznaczne ożywienie na rynku aut nowych w naszymkraju. W porównaniu do maja br. o kilka procent wzrosła sprzedażzarówno samochodów osobowych, jak i pojazdów dostawczych.

 

Coupe od Cadillaca

Do luksusu, z jakiego słynął Cadillac CTS, General Motors dodał terazodrobinę bardziej sportowego wizerunku. W ten oto sposób powstał CTSCoupe, które już wiosną przyszłego roku pojawi się w sprzedaży.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017