Wyszukiwałeś:

79

. Znaleziono 183 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 79

Spróbuj też wyszukać: 78 11 75

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 183 wszystkich):

PAIiIZ pracuje nad 79 projektami

„Polska Agencja Informacji i Inwestycji Zagranicznych (PAIiIZ) do końcamaja zajmowała się 79 projektami inwestycyjnymi o łącznej wartości 4 mldzł oraz dodatkowo 20 projektami w ramach obsługi poinwestycyjnej” -poinformował prezes PAIiIZ Adam Żołnowski.

 

Dodatkowe inwestycje w śląskim

Dodatkowo142, 5 mln euro dostanie województwo śląskie w ramach tzw.rekompensaty, jaką rząd przeznaczył dla czterech województw,które straciły na algorytmie podziału unijnych pieniędzy międzyregiony. Z tej puli pięć z siedmiu zgłoszonych projektów otrzyma ześrodków unijnych dofinansowanie w wysokości blisko 79 proc.kosztów inwestycji.

 

Przebudowa DK nr 79

Planowana jest modernizacja drogi krajowej nr 79, na odcinkuPiaseczno-Góra Kalwaria, wraz z budową obwodnicy Góry Kalwarii, wciągu dróg nr 50 i 79. W tej chwili trwają prace projektowe ainwestycja powinna być zrealizowana do połowy 2011 roku.

 

Kolejne inwestycje na świętokrzyskich drogach

Urząd Marszałkowski Województwa Świętokrzyskiego poinformował owydaniu decyzji lokalizacyjnych dla rozbudowy drogi wojewódzkiej nr 755 ibudowy mostu w ciągu drogi krajowej nr 79. Podpisano także preumowę na most wPołańcu.

 

Jaworzno: Trasa Śródmiejska już otwarta

W ubiegłym tygodniu oddano do użytku nowy ponad 3 km odcinek TrasyŚródmiejskiej w Jaworznie. Trasa znajduje się w ciągu drogi krajowejnr 79 i została wybudowana w ramach drugiego etapu projektu Miasto Twarzą doAutostrady.

 

Nowa nawierzchnia na DK 79

Oddano do użytku zmodernizowany odcinek drogi krajowej nr 79 w Nowym Korczynie.Jest to jeden z dziewięciu fragmentów dróg krajowych wwojewództwie świętokrzyskim, które uzyskały w ubiegłym rokunową nawierzchnię. Remont kosztował 2,5 mln zł.

 

Kraków: Rozbudują rondo Ofiar Katynia

Wojewoda małopolski wydał decyzję lokalizacyjną dla inwestycji związanej zprzebudową ronda Ofiar Katynia w Krakowie. To ważne skrzyżowanie drógkrajowych nr 7, 79 i 94 zostanie rozbudowane do trzech poziomów.Powstanie m.in. nowa estakada i tunel.

 

Nowa trasa przez Śląsk?

Istniejąca droga krajowa nr 79 przebiega przez samo centrum MetropoliiGórnośląskiej. W związku z ogromnym natężeniem ruchu, powstałpomysł budowy nowej drogi, która odciąży istniejącą trasę. Miastapołożone wzdłuż trasy będą musiały walczyć o pieniądze na budowę nowejdrogi.

 

30 mln zł na remont DK 79 Połaniec - Osiek

Podpisano umowy na odnowy nawierzchni drogi krajowej 79 na odcinku Połaniec– Osiek i na przejściu przez sam Połaniec. Łącznie dwie inwestycjepochłoną około 30 milionów złotych.

 

DK 79 poczeka na remont

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad odwołała przetarg naremont drogi krajowej numer 79 na odcinku od Kozienic do Ryczywołu. Remontzostał zdjęty z planu finansowego na 2010 rok. Według oficjalnego pismadyrekcji, wystąpiły istotne okoliczności powodujące, że prowadzeniepostępowania nie leży w interesie publicznym, czego nie można byłowcześniej przewidzieć.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017