Wyszukiwałeś:

791

. Znaleziono 7 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 791

Spróbuj też wyszukać: 7d0407258a

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 7 z 7 wszystkich):

Krajowa ósemka ‘pod opieką’

Od wiosny na krajowej ‘ósemce’ rozpoczną się szerokozakrojone działania prowadzące do poprawy bezpieczeństwa ruchu drogowego."Bezpieczeństwo albo śmierć" – to nazwa pilotażowegoprojektu przygotowanego przez Ministerstwo Transportu i Generalną DyrekcjęDróg Krajowych i Autostrad.

 

Bezpieczniej na drogach krajowych

Drogi krajowe to zaledwie 5% wszystkich dróg w Polsce, jednak ze względuna duże natężenie ruchu generują aż 40% wszystkich wypadków w kraju.Ministerstwo transportu i Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostradrozpoczynają program poprawy bezpieczeństwa na drogach.

 

Łańcuszek po pieniądze na budowę dróg

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad (GDDKiA) poinformowała obraku środków na uregulowanie zobowiązań wobec wykonawcówrealizowanych inwestycji drogowych. Zgodnie z procedurą MinisterstwoTransportu wysłało wnioski o fundusze do Ministerstwa Rozwoju Regionalnego,które po rozpatrzeniu skieruje je do Ministerstwa Finansów, a to zkolei zajmie się wypłatą funduszy dla sektora transportu. W dalszejkolejności sektor transportu przekaże środki GDDKiA, która uregulujezobowiązania.

 

Ekspresówką za pięć lat

W ciągu pięciu lat powinien powstać odcinek drogi ekspresowej S-8,który połączy Białystok i Warszawę. Do tej pory prowadzono prace namazowieckiej części trasy. Teraz rozpoczęły się także przygotowania dorozbudowy części leżącej w województwie podlaskim.

 

Obwodnica w programie

Projekt budowy obwodnicy Olkusza trafił na listę kluczowych projektówMałopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego, który będzierealizowany w latach 2007-2013.

 

Polska: Japończycy liderem 4x4

W ciągu pierwszych dziesięciu miesięcy br. Polacy kupili o 70% więcej aut znapędem 4x4 niż w 2006 roku, wynika z raportu IBRM Samar. Liderami wsprzedaży czteronapędówek są marki japońskie, Toyota, Suzuki i Honda.

 

Bezpieczne drogi w Małopolsce

Województwo małopolskie jest liderem działań prowadzących do poprawystanu bezpieczeństwa na drogach. W latach 2007-2013 w ramach MałopolskiegoRegionalnego Programu Operacyjnego na rozwój infrastruktury drogowejprzeznaczono ponad 280 mln euro.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017