Wyszukiwałeś:

793

. Znaleziono 10 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 793

Spróbuj też wyszukać: 783

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 10 wszystkich):

Produkcja samochodów w Polsce

We wrześniu wyprodukowano w Polsce 49.349 samochodów osobowych, tj. o 5,85 %więcej w porównaniu do września sprzed roku i 7.609 aut dostawczych, czyli wsumie o prawie 6,6 % niż w 2004.

 

Skanska wybuduje obwodnicę Siewierza

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad podpisała umowędotyczącą budowy obwodnicy Siewierza w ciągu drogi krajowej nr 78. W ramachkontraktu firma Skanska zbuduje 5,7 km dwujezdniową drogę. Koszt tejinwestycji to 225 mln zł.

 

Najczęściej o Fordzie

W grudniowym numerze specjalistycznego miesięcznika PRESS, poświęconegomediom ukazała się m.in. analiza aktywności i efektywności medialnej wbranży motoryzacyjnej, tzw. TOP MARKA. Najczęściej w mediach pojawiały sięinformacje o marce Ford i to ona zwyciężyła w rankingu popularności.

 

Scania: autobusowe wyniki za 2008 rok

W 2008 r. Scania dostarczyła łącznie 7277 autobusów i podwoziautobusowych, co oznacza leki wzrost (+ 1%) w porównaniu z 2007 r. Wzrostszwedzki producent zawdzięcza przede wszystkim rynkom azjatyckiemu ieuropejskiemu.

 

Powstaje obwodnica Siewierza

Powstaje obwodnica Siewierza (woj. śląskie), która ma ogromne znaczeniedla ruchu tranzytowego przebiegającego przez miasto drogą krajową nr 1(Częstochowa – Bielsko-Biała) i drogą krajową nr 78 (Gliwice –Tarnowskie Góry – Kielce).

 

Jest już pierwsze Yeti

W ubiegłym tygodniu z linii montażowej w fabryce Skody w Kvasinach zjechałpierwszy egzemplarz Skody Yeti w seryjnej już produkcji.

 

Sezon remontowy na wojewódzkich drogach Śląska

Na Śląsku sezon remontowy na drogach wojewódzkich w pełni. Otoprzegląd obecnie występujących utrudnień w ruchu występujących na drogachwojewódzkich.

 

Zakończone remonty na śląskich drogach

Z końcem czerwca zakończono kilka remontów na drogachwojewódzkich na Śląsku. Nie wszystkie inwestycje zostały jeszczeformalnie zakończone, w wielu przypadkach trwa sprawdzanie solidnościwykonanych prac i jakości użytych materiałów, Jednak w tych miejscachutrudnienia w ruchu już nie występują:

 

Przegląd inwestycji na śląskich drogach wojewódzkich

W tym roku na modernizację i utrzymanie dróg wojewódzkich naŚląsku zaplanowano 282,1 mln zł z budżetu Samorządu Województwa.Dwie główne inwestycje to budowa przejazdu pod torami kolejowymi wPszczynie (DW 933) i gruntowna przebudowa ponad dwukilometrowego odcinka DW 941między Wisłą Głębcami a przełęczą Kubalonka. Rocznie remontuje sięgruntownie ok. 100 km dróg – informuje UM woj. Śląskiego.

 

Coraz lepsze wyniki produkcji aut osobowych

Z danych za październik widać, że spadek tegorocznej produkcjisamochodów osobowych wyhamowuje. Niestety nie za ciekawie przedstawiasię sytuacja w segmencie samochodów dostawczych.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017