Wyszukiwałeś:

801

. Znaleziono 10 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 801

Spróbuj też wyszukać: 816

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 10 wszystkich):

Renesans Suzuki

Podwojenie sprzedaży w ciągu 3 najbliższych lat zapowiada w wywiadzie prezesSuzuki Motor Poland - Harumichi Uto.

 

Chevrolet wyprzedził Forda

Sprzedaż samochodów marki Chevrolet na amerykańskim rynku była po razpierwszy od 1986 większa od sprzedaży aut z logo Forda na masce.

 

KGP: Portret nietrzeźwego kierowcy

W okresie świątecznym policjanci ujawnili po raz kolejne szokujące statystykizatrzymanych osób jeżdżących samochodem na tzw. 'podwójnym gazie'. Napodstawie zebranych danych i sporządzonych protokołów KGP stworzyłastatystyczny portret nietrzeźwego kierowcy.

 

Wiosenna kontrola Volvo

Volvo zaprasza swoich klientów od 31 marca do 1 kwietnia na kompleksowąkontrolę swoich aut. Chcąc wychodzić naprzeciw oczekiwaniom i potrzebomużytkowników, firma zamierza organizować analogiczne akcje dwa razy do roku.Wtedy też zespół specjalistów z firmy będzie diagnozować samochodywszystkich kierowców Volvo.

 

Szansa na lepsze podwarszawskie drogi

Jakie w perspektywie najbliższych lat są szanse usprawnienia połączeńkomunikacyjnych regionu otwockiego ze stolicą oraz rozwoju sieci transportowej?Szansa istnieje – na pewno tworzą ją dostępne dla regionu mazowieckiegośrodki funduszy Unii Europejskiej, przyznane w perspektywie budżetowej2007-2013. Wykorzystanie tej szansy jednak nie będzie łatwe.

 

Przebudują warszawską wylotówkę na Puławy?

Władze woj. mazowieckiego i lokalni samorządowcy zastanawiają się namożliwościami przebudowy drogi wojewódzkiej nr 801 – trasywylotowej z Warszawy w kierunku Puław.

 

Brawura i alkohol - długi weekend na drogach

Podczas pięciu dni weekendu (środa-niedziela) w całym kraju doszło do 612wypadków drogowych, w których zginęło 65 osób, a 801zostało rannych. Sprawdziły się przewidywania policjantów –więcej nietrzeźwych wsiadło do aut. To rekordowa liczba kierujących poalkoholu – 2683.

 

Ponad 800 tys. km na jednej oponie

Dokładnie 801 090 kilometrów wynosi dystans, który na jednymzestawie opon napędowych Bridgestone M729 pokonał duński kierowca PoulJensen.

 

Przygotuj Volvo na zimę

Od 17 do 18 października 2009 r., sieć autoryzowanych serwisów Volvozaprasza wszystkich właścicieli Volvo do udziału w „Jesiennej AkcjiSerwisowej 2009”. W ramach akcji klienci mogą skorzystać m.in. zbezpłatnej kontroli akumulatora i atrakcyjnych rabatów na opony zimowe.

 

Wyniki sprzedaży samochodów osobowych i dostawczych

Sprzedaż samochodów dostawczych wyniosła w październiku 2009 roku 3470 sztuk. Oznacza to spadek sprzedaży w porównaniu z październikiemubiegłego roku o 1 617 samochodów i 31,8% a wobec września br. wzrost o5,4%.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017