Wyszukiwałeś:

805

. Znaleziono 14 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 805

Spróbuj też wyszukać: 739 862

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 14 wszystkich):

Hyundai Tucson: Kolejny SUV

Kompaktowy SUV ma być raczej namiastką auta terenowego, znacznie lepiej maspisywać się na utwardzonych nawierzchniach, w ruchu miejskim. Propozycjątakiego auta jest Hyundai Tucson, który w tym roku dołączył do ofertykoreańskiego producenta.

 

Już wkrótce Epica

Już latem tego roku do europejskich salonów sprzedaży trafi Chevrolet Epica.Ceny na polskim rynku tego nowego, flagowego modelu Chevroleta zastępującegoEvandę zaczynać się będą od 75.990 zł.

 

Fiat wraca na podium

Fiat Auto Poland po 6 miesiącach br. - biorąc pod uwagę ilość sprzedanychsamochodów osobowych Fiat - zajmuje trzecie miejsce na rynku polskim, zilością 12 726 aut i udziałem w rynku 10,6 procent. Oznacza to wzrost o 0,5procent w stosunku do ubiegłego roku.

 

Hyundai Tucson: Mocniejszy i z ESP

W 2006 roku Hyundai zajął drugie miejsce w europejskim segmencie SUV-ówustępując tylko Toyocie. Tak dobry wynik może i dziwi, ale jak sięprzyjrzymy ofercie Hyundaia w tej klasie - modelom Santa Fe i Tucson - naszezdziwienie powinno ustąpić.

 

Szansa na lepsze podwarszawskie drogi

Jakie w perspektywie najbliższych lat są szanse usprawnienia połączeńkomunikacyjnych regionu otwockiego ze stolicą oraz rozwoju sieci transportowej?Szansa istnieje – na pewno tworzą ją dostępne dla regionu mazowieckiegośrodki funduszy Unii Europejskiej, przyznane w perspektywie budżetowej2007-2013. Wykorzystanie tej szansy jednak nie będzie łatwe.

 

Uwaga na prace drogowe w Toruniu

W kilku miejscach Torunia prowadzone są obecnie remontowe prace drogowe lubtorowe, w związku z którymi wprowadzone zostały zmiany w organizacjiruchu – informuje Urząd Miasta w Toruniu.

 

Coraz więcej leasingowanych aut

Po pierwszych trzech kwartałach bieżącego roku wciąż na fali wznoszącejznajduje się rynek leasingowanych środków transportu drogowego.

 

Odcinek DW 805 oddany do użytku

Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego poinformował o oddaniudo użytku zmodernizowanego, 2,7 km odcinka drogi wojewódzkiej nr 805. Wuroczystości związanej z otwarciem drogi wzięli udział mazowieccysamorządowcy.

 

Koreańskie bliźniaki

Terenowo-rekreacyjny Hyundai Tucson oraz Kia Sportage stanowią dowód,że niewielkie modyfikacje techniczne oraz celne pomysły handlowe w przypadkujednego z nich potrafią zróżnicować rynkowe losy tych bliźniaczychkonstrukcji.

 

Produkcja aut wzrosła aż o 43%

Pomimo tego, że coraz więcej ludzi decyduje się na zakup samochodówużywanych, produkcja nowych aut stale rośnie. Tylko w lipcu bieżącego roku zlinii produkcyjnych polskich zakładów zjechały 94 tys.samochodów. To prawie o 43% więcej niż w ubiegłym roku.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017